Stas писал(а):
Підкажіть будь-ласка в чому причина. Є ділянка для прикладу 20 га. яка ділиться на 10 діл. по 2 га. В файлі dmf все ок площа розділених ділянок співпадає з площею ділянки, що ділиться і координати поворотних точок новостворених ділянок точно лежать по лінії сторони ділянки, що ділиться. Але після процедури: Извлеч в IN4 і наступного збереження даних ділянок в форматі IN4 (поокремо) загальна площа новоутворених при поділі ділянок стає меншою на 0,5 кв.м. а також є зміщення координат поворотних точок новостворених ділянок в деяких місцях від лінії сторони ділянки, яка ділиться приблизно на 0,5 мм. Чи можливо таке допускається (загальна площа ділянок до 4 знаків після коми співпадає з загальною площею ділянки, яка ділиться), просто питання чи кадастровий реєстратор пропустить таке зміщення...
Бо так відбувається округлення (детільне пожете почитати і подивитися відео
ТУТ)
Зверніть, зокрема, увагу до скількох цифр після коми у вас округлює координати в меню Сервіс-Налаштування-закладка Зберегти
Коли ви додаєте точку на лінії, то вона завжди буде зміщуватися відносно лінії.
Загальна площа ділянок, отриманих при поділі має зійтися з площею загальної ділянки до 4 знаків після коми. Якщо не сходиться - то додайте до одної з ділянок 1 кв.метр або пробуйте ділити на інших округленнях карти, на якій ділите (меню Карта - Властивості - число десяткових знаків).
Якщо 4 знаки після коми в площі співпадають - то тоді все гаразд.