Аналитика https://geosystema.net/forum/ |
|
Запрос на функцию https://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=49 |
Страница 89 из 92 |
Автор: | S@SH [ 20 июн 2021 13:02 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Доброго дня! НЕ знаю чи доречний запрос на функцію, але іншого способу я не побачив, тому думаю фунція @Map.selected.Move X Y [Z] стане в нагоді не тільки мені одному |
Автор: | fendak [ 28 июл 2021 17:42 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию | ||
Добрий день! Додайте, при можливості, будь ласка, підтримку кодування UTF-8 при обробці програмою даних з текстових файлів. Бо зараз нові блокноти зберігають за замовчуванням у цей формат і в багатьох користувачів потім в програмі дані з довідників у папці Lists відображаються ієрогліфами.
|
Автор: | fendak [ 23 авг 2021 20:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Чи можна вивести функцію читання кадастрових номерів по-старому в окрему скриптову функцію, наприклад, @Map.GetPublicMapParcelInfoOld? Справа в тому, що функція @Map.GetPublicMapQuarterInfo, яка колись визначала КОАТУУ з НКС уже давно не працює. Тому взамін функції, яка читала КОАТУУ кварталу було-зручно в скрипті використовувати функцію, яка читала кадастрові номери ділянок. Але до 15 липня кадастрові номери ділянок читало не точно. Неточність полягала в тому, що якщо в тому місці ділянки не було, то програма в більшості випадків могла прочитати кадастровий номер із сусідньої (чи навіть через одну) ділянки. Це було погано - коли треба прочитати кадастровий номер конкретної ділянки, але добре якраз для функції читання КОАТУУ, бо скрипт брав його таким чином з сусідніх приватизованих ділянок. Але з 15 липня в Digitals внесли зміни завдяки відкриттю прямого доступу до ПКК через API. І тепер ділянки завжди читаються точно. І тому КОАТУУ сусідніх ділянок більше не читаються. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 25 авг 2021 15:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Чи є сенс вводити функцію, яка може видати неправильний результат? Найближча до точки ділянка може розташовуватись у іншому кварталі. |
Автор: | 13vp [ 30 сен 2021 10:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Доброго дня розробники. Як дізнатися кількість створених(винесених на карту) підписів об'єкта? Інколи один параметр виноситься декілька разів - це теж треба врахувати. Чи можливо створити функцію для підрахунку підписів об'єкта? напр. @Map.Object[N].CaptionCount |
Автор: | Руслан Пархуць [ 30 сен 2021 14:00 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
13vp писал(а): Доброго дня розробники. Як дізнатися кількість створених(винесених на карту) підписів об'єкта? Інколи один параметр виноситься декілька разів - це теж треба врахувати. Чи можливо створити функцію для підрахунку підписів об'єкта? напр. @Map.Object[N].CaptionCount Можна за допомогою ф-цiї @Map.GetObjectParamBuf, правда бiльше коду, нiж @Map.Object[N].CaptionCount Код: ; признак початку параметру Char(1)
$C01=@Calc Char(1) $C01=@DequoteText $C01 ; признак кiнця параметру Char(3) $C03=@Calc Char(3) $C03=@DequoteText $C03 ; признак даних параметру Char(5) $C05=@Calc Char(5) $C05=@DequoteText $C05 ; $Count=@Map.SelCount @If $Count=0 Then @Break $Obj=@Map.SelectedObject ; буфер з даними винесених параметрiв $Buf=@Map.GetObjectParamBuf $Obj ; @If "$Buf"="<none>" Then @Break Вибраний об'єкт не має пiдписiв ; к-сть параметрiв, що вiдображенi на картi $PCount=@StringPartCount $C01 $Buf ; цикл для проходження по кожному параметру зокрема @While $PCount>1 %LoopParamsBuf $Param=@StringPart $PCount$C01$Buf ; $I=1 %LoopPGet $I=$I+1 $Char=@Calc Copy("$Param",$I,1) @If ($Char<>"$C03") Then @Goto %LoopPGet $I=$I-1 ; $ParamID=@Calc Copy("$Param",1,$I) ; в цьому мiсцi можна проаналiзувати кiлькiсть позицiй XYZ (роздiленi 124 символом, якщо бiльше одного разу) @Dialog.Message Param: $Param|Id: $ParamID $PCount=$PCount-1 %LoopParamsBuf ; |
Автор: | 13vp [ 30 сен 2021 16:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Дякую Руслан. |
Автор: | Denidz [ 23 ноя 2021 21:29 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Можно реализовать функцию аналогичную @XML.XPath Query XMLString, но которая возвращала бы не только значения внутренних XML тегов через пробел, а и сами теги. Например: <cadblock> <parcel>1</parcel> <parcel>2</parcel> <parcel>3</parcel> </cadblock> @XML.XPath Query /cadblock вернет: 1 2 3, а хотелось бы еще вот так:<parcel>1</parcel><parcel>2</parcel><parcel>3</parcel> |
Автор: | Denys Sanitskyi [ 24 ноя 2021 11:05 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Всім доброго дня! Підкажіть будь ласка, як можна отримати координати попередньо створеної Групи лінійних об'єктів, а саме крайньої північної та крайньої південної точки ліній із даної групи (схоже робить функція @Map.Object[N].BLCode , але нажаль тільки для одного об'єкта). |
Автор: | fendak [ 24 ноя 2021 17:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Denys Sanitskyi писал(а): як можна отримати координати попередньо створеної Групи лінійних об'єктів, а саме крайньої північної та крайньої південної точки це не підійде? $S=@Map.Selected.GetMinMax $S=@ReplaceChar ,.$S $X1=@StringPart 1 $S $Y1=@StringPart 2 $S $X2=@StringPart 4 $S $Y2=@StringPart 5 $S |
Автор: | Denys Sanitskyi [ 25 ноя 2021 14:28 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Дякую! Підкажіть ще будь ласка, як перевести отримані значення в довготу та широту? |
Автор: | fendak [ 25 ноя 2021 15:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
А ви просто переведіть цілу карту в датум Широта/Довгота. І тоді отримуйте дані. А якщо ні, то копіюйте потрібні елементи на нову карту чи переводьте існуючу безпосередньо перед зчитуванням інформації в потрібний датум: @Map.RecalculateToNewDatum Широта/долгота |
Автор: | Denys Sanitskyi [ 25 ноя 2021 15:46 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
fendak писал(а): А ви просто переведіть цілу карту в датум Широта/Довгота. І тоді отримуйте дані. А якщо ні, то копіюйте потрібні елементи на нову карту чи переводьте існуючу безпосередньо перед зчитуванням інформації в потрібний датум: @Map.RecalculateToNewDatum Широта/долгота Дякую! Є ще одне питання, як вивести для даних значень шість знаків після коми (виводить два)? |
Автор: | fendak [ 25 ноя 2021 16:12 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
Перед конвертуванням в іншу систему координат задайте в меню Карта - Властивості максимальне значення точності координат А також в меню Сервіс-Налаштування-закладка Вигляд - Число десяткових знаків поставте максимальне значення (8). |
Автор: | Denys Sanitskyi [ 26 ноя 2021 09:56 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Запрос на функцию |
fendak писал(а): Перед конвертуванням в іншу систему координат задайте в меню Карта - Властивості максимальне значення точності координат А також в меню Сервіс-Налаштування-закладка Вигляд - Число десяткових знаків поставте максимальне значення (8). Дякую! |
Страница 89 из 92 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |