fendak писал(а):
Оновив. Запис атрибутів в параметр не підтримується. Рівні карти вище 17 не читаються.
Доброго всім дня.
Багато не шукав по форуму, тому вибачте якщо повторю когось хто раніше запитував.
? - Чи існують у ПКК для публічного доступу карти вище 17 рівня - 18 та 19?
У держ.реєстраторів бачив при здачі обмінних файлів набагато "свіжіші" (новіші) ортофотоплани із набагато меншим масштабом (набагато більша деталізація), навіть можна "дуже добре" робить оцифровку місцевості по них в населеному пункті - детально видно будиночки.
І виходить що один і той самий об'єкт, наприклад навіть ділянка 1 га, на нашому ортофотоплані розміщується в одних координатах, а при здачі реєстратору у них у Системі зовсім не на тому місці, для населених пунктів двір з будівлями може бути зміщений і до 3-х метрів.
? - Якщо і надалі ситуація не покращиться і будемо продовжувать "всліпу" здавать об'єкти, то чи можливо довести якість зображення Кадастрового поділу при завантаженні в Digitals хочаб як у браузері - рівними лініями. Приклад скріншоту з мого екрану додаю.
Масштаб на картах одинаковий 1:8531.
В браузері:
Вложение:
Комментарий к файлу: Скріншот із Opera: ДЗА_Кадастровий поділ+Ортофотоплани
_Кадастровий поділ+Ортофотоплани.pdf [780.97 Кб]
Скачиваний: 516
В Digitals:
Вложение:
Комментарий к файлу: Скріншот із Digitals: Знімки+Карти
+Карти.pdf [1.02 Мб]
Скачиваний: 455