Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
Перевод координат http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=7&t=2426 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | Питя Хуськый [ 20 фев 2012 12:31 ] |
Заголовок сообщения: | Перевод координат |
Прошу вибачення скопіювавши в екселі координати 68 шт вставляю через Правка-Спеціальна вставка-параметри із Ексель закидує кординати в якусь сітку . Поясніть пліз де моя помилка. |
Автор: | IVaret [ 20 фев 2012 13:59 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Перевод координат |
краще Excel: 1 стовпчик № точки, 2 - координата X, 3 - Y, 4 - z. Виділяєш все і в Digitals вставляєш потрібним шаром (напр. проектні точки). В настройках вибираєш окремими точками чи лінією |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 20 фев 2012 14:12 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Перевод координат |
вставка объекта как текст |
Автор: | Питя Хуськый [ 20 фев 2012 17:22 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Перевод координат |
Питя Хуськый писал(а): Прошу вибачення скопіювавши в екселі координати 68 шт вставляю через Правка-Спеціальна вставка-параметри із Ексель закидує кординати в якусь сітку . Поясніть пліз де моя помилка.
|
Автор: | Sergey Oleynik [ 21 фев 2012 12:24 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Перевод координат |
Питя Хуськый писал(а): Прошу вибачення скопіювавши в екселі координати 68 шт вставляю через Правка-Спеціальна вставка-параметри із Ексель закидує кординати в якусь сітку . Поясніть пліз де моя помилка. После вставки, программа выводит список тех записей, для которых не найдены объекты на карте.И предлагает создать для них точечные объекты - просто нажмите Отмена, если это вам не нужно. Объекты могут быть не найдены из-за неправильного файла Excel.hdr - вбейте туда ваши коды параметров: viewtopic.php?p=374#374 |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |