Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
інша проблема http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=2738 |
Страница 10 из 10 |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 11 окт 2018 09:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
zahidzem писал(а): Digitals не оновлюється !!! Спробуйте запустити Digitals\Update.exe - має оновитись. |
Автор: | zahidzem [ 11 окт 2018 12:23 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
Дякую, оновив. |
Автор: | ivan.vanek [ 18 мар 2019 15:37 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема | ||
Здравствуйте, время от времени (не часто) появляются такие ошибки во время работы (сохранение или выбор другого слоя и тд.)... Если кто в курсе от чего они возникают то напишите пожалуйста. После обычной перезагрузки исчезает , бывает и после открытия закрытия программы.
|
Автор: | voha [ 19 мар 2019 10:59 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
ivan.vanek писал(а): ...во время работы (сохранение или выбор другого слоя и тд.)... Дивіться тут. Однак відлагоджувальна версія зараз не працює.Скажу я Вам - може бути проблема в карті. Наприклад: для одного об'єкта був помилково винесений підпис фіксованого параметра P[-7]. Тоді будь-яка операція з цим об'єктом викликала "Access violation..." |
Автор: | Flint [ 27 авг 2019 16:13 ] | ||||
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема | ||||
Використовуємо як "фізичні" ключі так і мережевий (на два робочих місця). Відкриваючи файл зроблений з "фізичним" ключем все добре а коли відкриваю файл зроблений через мережевий ключ у файлі не показуються деякі елементи. Послідовність відсутня, може не бути горизонталей (лише точки) а може не бути польової дороги і газу н.п. Вибачаюсь за офтоп якщо це питання вже підіймалося.
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 27 авг 2019 18:01 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
Перелічені об'єкти зроблені невидимими лініями, тому вони не відтворюються на екрані в режимах "Повний" або "Роздруківка". Ці ж лінії ще й не друкуються. Можна помітити усі об'єкти в карті та перетворити ці лінії у видимі (Сервіс-Перетворити-Невидимі лінії у видимі) Або увімкнути "галочку" Сервіс-Налаштування-Вигляд-Ігнорувати невидимі лінії |
Автор: | fendak [ 27 окт 2019 20:06 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема | ||
Яким чином в даній карті шару Угіддя присвоєні умовні знаки у вигляді точок теодолітних ходів? Адже стоїть None
|
Автор: | shyrko [ 27 окт 2019 22:42 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
в масці параметра код угіддя пприсвоєний значенню 35.2 |
Автор: | Dix [ 28 окт 2019 08:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
Я так зрозумів, що умовний знак присвоєно списковому параметру, але як це відслідкувати?? Де подивитись якому параметру присвоєно умовний знак? |
Автор: | petrogeo [ 28 окт 2019 09:08 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
В масці параметра 7000901 Код угіддя записано з додатковими параметрами через знак табуляції У вашому випадку це так "|35.1 капітальна 1|35.2 тимчасова 2|", де цифри 1, 2 відповідають умовному знаку Прослідкувати це можна через блокнот. |
Автор: | fendak [ 29 окт 2019 14:49 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
petrogeo писал(а): В масці параметра 7000901 Код угіддя записано з додатковими параметрами через знак табуляції У вашому випадку це так "|35.1 капітальна 1|35.2 тимчасова 2|", де цифри 1, 2 відповідають умовному знаку Прослідкувати це можна через блокнот. Зрозуміло. Дякую! |
Автор: | fendak [ 10 июн 2020 21:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
В перелік угідь додали угіддя 003.06 Степи. Але якщо карта була створена на старому XMLNormal і збережена в dmf, то тепер, коли формувати з неї XML, всі угіддя, що після 003.06 з'їжджають на одну позицію взад. Замість 007.01 стає 007.00. Може варто в XMLNormal тип параметру id7000901 змінити із Список на Строка? Або ж якимось чином відключіть ту річ, що коли копіюєш об'єкт з одної карти на другу, яке має заповненим параметр з типом "список", то параметр переприсвоюється за порядковим номером у списку, не зберігаючи вихідне значення параметру. І це заважає не тільки в цьому випадку. Те саме відбувається, коли на різних картах параметр id1000 ФП_Текст містить різні маски параметрів. Якщо на одній карті маска Рілля|КЖ|КН|Н|Двір|Сад|Сінокіс|Пасовище|Болото|Погріб|Т А на іншій - Рілля|КЖ|2КЖ|Ж|КН|Н|Двір|Сад|Сінокіс|Пасовище|Болото|Погріб|Т То угіддя, яке мало значення КН на другій карті перетворюєтсья на 2КЖ. Доводиться перед копіюванням угідь постійно змінювати тип параметру із Список на Строка. Тут ще куди не йшло. Але з угіддями в XML це реальна проблема. В користувачів реально змінюються угіддя на інші і реєстратори потім не хочуть реєструвати XML |
Автор: | fendak [ 11 июн 2020 19:11 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема | ||
Чому перше "ні" по тексту завжди замінюється на "Т"? З чим це пов'язано?
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 12 июн 2020 10:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: інша проблема |
Оновіть програму, проблема виникала на деяких комбінаціях символів, які розпізнавались як UTF-8 строка. До речі не "ні" а "Ні" викликало проблему. |
Страница 10 из 10 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |