Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
@ExecuteDocumentFromFile http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=19715 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | Руслан Пархуць [ 01 фев 2018 11:05 ] | ||
Заголовок сообщения: | @ExecuteDocumentFromFile | ||
Доброго дня. Пiсля виконання даної функцiї вносяться змiни в вихiдний документ (координати позначеного об'єкту округлюються).
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 01 фев 2018 17:07 ] |
Заголовок сообщения: | Re: @ExecuteDocumentFromFile |
Руслан Пархуць писал(а): Доброго дня. Пiсля виконання даної функцiї вносяться змiни в вихiдний документ (координати позначеного об'єкту округлюються). Можливо у властивостях dmt-шаблона встановлено точність в 3 знаки? |
Автор: | Руслан Пархуць [ 01 фев 2018 18:52 ] |
Заголовок сообщения: | Re: @ExecuteDocumentFromFile |
Dmitry_Zolotar писал(а): Руслан Пархуць писал(а): Доброго дня. Пiсля виконання даної функцiї вносяться змiни в вихiдний документ (координати позначеного об'єкту округлюються). Можливо у властивостях dmt-шаблона встановлено точність в 3 знаки? Так, в шаблонi стоїть 4 знаки, але координати змiнюються в основнiй картi. Я ж там нiчого не мiняю, вiдкрив, позначив, створив потрiбний документ i вийшов, а так воно мене перепитує, чи зберiгти документ (чи це необхiдно для виконання даної ф-цiї?). Дякую. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |