Пупкин писал(а):
Навіть у випадку, коли Ви збережете координати у ХМеЛі до n знаків після коми (з метою забезпечити величину площі ділянки) - даСканала й надСУЧАсна при імпорті Вашого ХМеЛя у своє нутро примусово "заокруглить" значення до ТРЬОХ знаків піля коми. Чому в лапках слово "заокруглить"? Та тому що ця ........ даСканала й надСУЧАсна проводить даний процес (заокруглення) за одній їй відомим принципом!!!! Принцип цей не піддається ЖОДНОМУ ЛОГІЧНОМУ алгоритму.
а ви відкрийте той хмl у звичайному блокноті і зрозумієте, в чому суть. В блокноті площу також показує на 0,0001 більшу чи меншу (в тому числі по угіддях). Тобто ця, як ви виразились "надусчасна" просто підтягує площу із файлу так, як вона записана. І ніяку площу вона не обраховує взагалі. (можете навіть задари експерерименту виправити площу на 0,05 вручну в блокноті, не міняючи координат і подивитися результат в НКС
)
а проблема якраз в Digitals і його округленнях. Якщо виставлені різні настройки точності, то у файлі зберігає одне, а показує інше.
Для того, щоб такого не відбувалося треба виставити усі знаки (і число десяткових знаків при збереженні, і число десяткових знаків при вигляді і точність карти) на
3. Тоді все буде в порядку.
Можна, звичайно виставити точність і 2 знаки (як воно є по замовчуванню), але тоді спробуйте намалювати ділянку з точними довжинами ліній, коли число знаків після коми 2. Наприклад, мені треба ділянку з розмірами 50,00х20,00 м. Коли в настройках стоїть 2 знаки, то довжини часто скачуть. Получаєтсья 50,01, 19,99 і т.п. Більше трьох знаків давати просто немає смислу. І навіть шкідливо, бо НКС дійсно координати заокруглює до 3 знаків (не мінячи при цьому площі). Щоб цього не відбувалося рекомендую виставити всі значення на 3 знаки