Dmitry_Zolotar писал(а):
Додайте в Digitals\Datums.ini наступні строки:
;Проекция, применяемая в Google Maps
[WebMercator (EPSG3857)]
Projection=1
...
В цій системі координат не відбувається повороту завантажених растрів.
Доброго дня.
В Datums.ini я добавив [WebMercator (EPSG3857)].
Сама по собі добавлена СК працює. Але іще потрібно правильно нею користуватись.
Гадаю що востаннє запитуватиму Вас про "поворот завантажених растрів" із ПКК.
Напишіть, будь ласка, алгоритм дій (правильну послідовність дій) для того щоб відкрити ПКК в Діджілалі в [WebMercator (EPSG3857)] БЕЗ повороту завантажених растрів, якщо це взагалі можливо.
У моєму випадку у файлі нормал, Датум НЕ визначений. Через меню "Реєстри/Населений пункт" або "Реєстри/Земельна ділянка" по замовчуванню відкривається карта в СК-63. Подальші дії ведуть за собою ортотрансформацію з поворотом растру...
Другий варіант: створював чисту карту в СК WebMercator (EPSG3857), щоб попасти на свою місцевість вкидав ділянку із карти з СК-63, в результаті та ж сама ортотрансформація з поворотом растру...
Я не придумав як карту в СК [WebMercator (EPSG3857)] завантажити таку як ПКК в Браузері.
Завантажується НЕ "Оригінал" такий як у браузері, а такі ж растри як і в СК-63 та МСК-71...
Дякую.