Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
Geodesy http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=334 |
Страница 4 из 20 |
Автор: | Anton Gorpynich [ 02 сен 2009 18:43 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
Руся писал(а): Тримайте Вложение: Total station file.DAT Дійсно, така проблема є. "Закопана" вона у обробці так званого дирекційного напрямку (код Om у файлі). В старій версії програма його віднімала від горизонтального куту, але на якомусь прикладі (чесно кажучи вже не пам'ятаю на якому) воно давало невірний результат і віднімання було замінено на додавання. Тому перед тим як вносити зміни хочу запитати тих, хто працює з Трімблами: в яких випадках треба віднімати, а в яких - додавати? Можно звісно зробити настройку, але якщо є якісь чіткі правила з цього приводу, то чому б не зробити це автоматично. |
Автор: | Руся [ 03 сен 2009 10:08 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
Якщо той випадок був поодиничний то можливо вся річ в КЛ та КП. При зйомці завжди користуюсь кругом ліво. А в тому випадку можливо ухітрилися зробити зйомку КП? |
Автор: | Anton Gorpynich [ 03 сен 2009 12:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
Руся писал(а): Якщо той випадок був поодиничний то можливо вся річ в КЛ та КП. При зйомці завжди користуюсь кругом ліво. А в тому випадку можливо ухітрилися зробити зйомку КП? Отже, так і зроблю: при КЛ буде відніматися, при КП - додаватися. Нова версія вже буде працювати коректно. |
Автор: | Anton Gorpynich [ 03 сен 2009 13:02 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
misha_OD писал(а): В версії від 19.08 в відомостях теодолітного ходу координати однієї з точок в таблиці зміщаються вправо: Вложение: .JPG Прикріплюю файл: Вложение: File.zip Чесно кажучи, дивні якісь ходи... Проблему виправлено. Пробуйте нову версію. |
Автор: | misha_OD [ 04 сен 2009 09:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
Anton Gorpynich писал(а): Чесно кажучи, дивні якісь ходи... Це не мої! |
Автор: | Руся [ 22 сен 2009 15:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
Anton Gorpynich писал(а): Руся писал(а): Якщо той випадок був поодиничний то можливо вся річ в КЛ та КП. При зйомці завжди користуюсь кругом ліво. А в тому випадку можливо ухітрилися зробити зйомку КП? Отже, так і зроблю: при КЛ буде відніматися, при КП - додаватися. Нова версія вже буде працювати коректно. Дякую дійсно працює |
Автор: | Игорь Николаевич [ 16 окт 2009 12:02 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy | ||
Здравствуйте! Проблема, указанная Русей и Smile, пристутствует и при импорте полевого журнала Topcon (файл GTS-7). Раньше все было правлильно, а сейчас вместо 343 градуса например вставляет 163, и наоборот - к горизонтальным углам меньше 180 градусов добавляет 180. А вертикальные углы записывает так: при отсчете например 356 градусов пишет 4 градуса, а не -4 (положительные записывает правильно). Прилагаю свои файлы.
|
Автор: | misha_OD [ 03 ноя 2009 15:22 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
Знову нагадаю про відомість нівелювання для ходів з вузловими точками. Чи можна найближчим часом чекати на її появу? |
Автор: | Anton Gorpynich [ 05 ноя 2009 17:37 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
misha_OD писал(а): Знову нагадаю про відомість нівелювання для ходів з вузловими точками. Чи можна найближчим часом чекати на її появу? Постараюся на наступному тижні доробити. |
Автор: | misha_OD [ 05 ноя 2009 22:51 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
Антон, де Ваша аватарка? |
Автор: | Anton Gorpynich [ 10 ноя 2009 18:05 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
misha_OD писал(а): Антон, де Ваша аватарка? Криза в країні! На всіх аватарок не вистачає... |
Автор: | geos-crimea [ 15 дек 2009 04:48 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
подскажите пожалуйста где можно скачать инструкцию по програме "геодезия" в digitals кроме help? |
Автор: | azerty [ 15 дек 2009 06:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
посмотрите тут http://www.vingeo.com/Rus/download.html а лучше задавайте вопросы на форуме, здесь посрочнее будет, землякам поможем |
Автор: | SDV [ 17 фев 2010 10:02 ] | |||
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy | |||
Geodesy від 29.01.2010 некоректно зчитує дані з реєстратора тахеометра Trimble. А саме: при від'ємному значенні відліку верт. кругу спотворює відлік по гор. кругу на 180 (спиймає його за відлік при КП)
|
Автор: | Anton Gorpynich [ 17 фев 2010 16:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Geodesy |
SDV писал(а): Geodesy від 29.01.2010 некоректно зчитує дані з реєстратора тахеометра Trimble. А саме: при від'ємному значенні відліку верт. кругу спотворює відлік по гор. кругу на 180 (спиймає його за відлік при КП) Дякую за інформацію. Проблема виправлена. Пробуйте нову версію. |
Страница 4 из 20 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |