misha_OD писал(а):
Після Урівнювання рахує нормально. Але мені потрібно порахувати без нього, щоб отримати нормальні відомості.
Це направильні кут і відстань, які вираховує програма після відкриття SDR-файлу:
Вложение:
Khid 2.JPG
Повинні бути приблизно такі: 202°28'7" та 267.926 метрів.
Ну так у тебя 3 хода ты что в ручную редактируеш файл????
Если так тогда можеш вставить какой надо угол и расстояние.
Например вот так:
[Ground Points]
Count=3
P1=8305;-745.24;-4538.6;54.02
P2=0013;21.42;-4759.42;51.82
P3=0090;-360.25;-4752.74;52.25
[Accuracy]
HorizontalAngle=3.000
VerticalAngle=3.000
Line=2.000
LineI=2.000
LineH=2.000
[STATION 0013]
INSTR=1.81
BACKWARD=0090;HA=264░48'15.0";DS=381.753;VA=0░00'44.0";HI=1.47
FORWARD=T12;HA=84░45'16.0";DS=346.603;VA=-0░17'42.0";HI=1.47
[STATION T12]
INSTR=1.623
BACKWARD=0013;HA=91░03'30.0";DS=346.598;VA=0░15'27.0";HI=1.8
FORWARD=T3;HA=27░11'52.0";DS=449.34;VA=0░07'54.0";HI=1.47
[STATION T3]
INSTR=1.06
BACKWARD=T12;HA=25░45'48.0";DS=449.325;VA=-0░06'47.0";HI=1.47
FORWARD=T1;HA=268░06'00.0";DS=267.936;VA=-0░26'14.0";HI=1.47
[STATION T1]
INSTR=1.405
BACKWARD=T3;HA=0░00'00.0";DS=267.936;VA=0░31'43.0";HI=1.47
FORWARD=T8;HA=202░28'07.0";DS=81.975;VA=0░15'33.0";HI=2
[STATION T8]
INSTR=1.821
BACKWARD=T1;HA=289░39'45.0";DS=81.974;VA=-0░06'50.0";HI=1.47
FORWARD=T9;HA=89░41'48.0";DS=468.792;VA=0░23'28.0";HI=1.47
[STATION T9]
INSTR=1.685
BACKWARD=T8;HA=241░14'39.0";DS=468.789;VA=-0░28'16.0";HI=1.47
FORWARD=T10;HA=152░38'31.0";DS=391.707;VA=0░13'02.0";HI=1.47
[STATION T10]
INSTR=1.712
BACKWARD=T9;HA=227░43'24.0";DS=391.703;VA=-0░17'35.0";HI=1.47
FORWARD=T11;HA=17░35'16.0";DS=63.321;VA=0░38'25.0";HI=1.47
[STATION T11]
INSTR=1.725
BACKWARD=T10;HA=115░54'09.0";DS=63.328;VA=-1░06'12.0";HI=1.47
FORWARD=8305;HA=161░58'05.0";DS=295.807;VA=-0░17'51.0";HI=1.47
[STATION 8305]
INSTR=1.9
BACKWARD=T11;HA=84░39'51.0";DS=295.82;VA=0░09'19.0";HI=1.47