Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
Нужна помощь http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2933 |
Страница 43 из 50 |
Автор: | Vladimirart08 [ 25 дек 2020 16:58 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
pivivo писал(а): Доброго дня! Питання наступне. Єсть обмінний файл на земельну ділянку, одна з точок має координати Х - 5479544.91, Y - 5194134.88. У файл DGMlist.txt ввів координати пунктів ДГМ із Банку геодезичних даних, один з яких «Тури х-5486835.496 у-320125.049 висота 136.33 м6» (Система координат Полтавської області – УСК-2000). Після запускання скрипту ДГМ з’являється повідомлення «В списку не знайдено пунктів ДГМ, які росташовані ближче, як за 1000000 м до ділянки. Вкажіть більшу дистанцію…». Як зробити, щоб системи координат були однаковими, і скрипт сформував сторінку проектної документації?? Дякую! Звертайтесь до пана Фендака Миколи , це його скрипт |
Автор: | fendak [ 25 дек 2020 17:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
pivivo писал(а): Доброго дня! Питання наступне. Єсть обмінний файл на земельну ділянку, одна з точок має координати Х - 5479544.91, Y - 5194134.88. У файл DGMlist.txt ввів координати пунктів ДГМ із Банку геодезичних даних, один з яких «Тури х-5486835.496 у-320125.049 висота 136.33 м6» (Система координат Полтавської області – УСК-2000). Після запускання скрипту ДГМ з’являється повідомлення «В списку не знайдено пунктів ДГМ, які росташовані ближче, як за 1000000 м до ділянки. Вкажіть більшу дистанцію…». Як зробити, щоб системи координат були однаковими, і скрипт сформував сторінку проектної документації?? Дякую! Якщо координати пунктів ДГМ у вас в МСК-53, то і ділянка (файл XML) має бути в МСК-53. Спробуйте, відкривши в блокноті файл DGMlist.txt, скопіювати його вміст в буфер і потім просто вставте на карту з відкритою ділянкою. Так побачите на скільки далеко падають пункти ДГМ відносно вашої ділянки. |
Автор: | pivivo [ 28 дек 2020 14:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Дякую! Розібрався |
Автор: | pivivo [ 29 дек 2020 21:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
_ |
Автор: | pivivo [ 30 дек 2020 18:49 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь | ||
Питання таке. При створенні кадастрового плану в табличці координат відображається лише одна система координат, а МСК зовсім пусті стопчики. Чому так? Фото додаю. Дякую
|
Автор: | Ryvol [ 30 дек 2020 19:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
pivivo писал(а): Питання таке. При створенні кадастрового плану в табличці координат відображається лише одна система координат, а МСК зовсім пусті стопчики. Чому так? Фото додаю. Дякую У налаштуваннях модуля "Документація" перевірте чи вписана "Друга система координат". Вложение: .jpg [ 80.96 Кб | Просмотров: 5115 ] Звертайтесь до пана Фендака Миколи, це його скрипт. Пишіть на email: fendak@ukr.net Скрипт-модуль "Документація" http://digitals.at.ua/blog/skript_modul ... 6-08-29-15 |
Автор: | pivivo [ 30 дек 2020 20:29 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Дякую! Причина дійсно в тому. P.S. Подібні питання буду писати пану Федаку на особистий email. |
Автор: | GeKo [ 04 янв 2021 10:31 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Доброго дня! Підкажіть, як виправити, щоб при редагуванні документа Reports (допустимо кадастрового плану) не зникало зображення? Ця проблема тільки у Windows 10, у Windows 7 такого не було. |
Автор: | Артем Сорокін [ 04 янв 2021 15:38 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
После последнего обновления слетели "містобудівні умовні знаки", то есть отрисовка очень долгая Такое уже было когда то, пришлось искать решение в старых переписках. Вот тут уже обсуждалось и решение viewtopic.php?p=38696#38696 |
Автор: | Артем Сорокін [ 18 янв 2021 18:24 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь | ||
Есть карта 1:2000 в ней использованы условные знаки по классификатору. #10-927 В эту же карту добавили "градостроительные" условные знаки. #928-1371 Как их возможно группировать по ID условного знака? то есть выделить всё на карте, определённого списка объектов (топо/градостроительные знаки)
|
Автор: | voha [ 21 янв 2021 18:28 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Артем Сорокін писал(а): Есть карта 1:2000 в ней использованы условные знаки по классификатору. #10-927 Скрипт на кнопціВ эту же карту добавили "градостроительные" условные знаки. #928-1371 Как их возможно группировать по ID условного знака? то есть выделить всё на карте, определённого списка объектов (топо/градостроительные знаки) Код: ;Скрипт позначить всі об'єкти карти у шарах, ID яких у вибраному текстовому файлі який на вибір просить текстовий файл, з переліком ID шарів (кожний ID у новому рядку).;Результат - кількість позначених об'єктів @Map.BeginUpdate @Map.DeselectAll $ProgramPath=@ProgramFolder $FileDovName=@Dialog.OpenFile *.txt $ProgramPath\Templates\ $ExistsFile=@FileExists $FileDovName @If $ExistsFile=0 then @Break $LineDovCount=@Text.Load $FileDovName $Str= $I=1 @While $I<=$LineDovCount %Loop $LinText=@Text.Line[$I] $Str=@Concat $Str, ID$LinText $I=$I+1 %Loop $Str=@Calc TrimLeft("$Str") $Str=@DequoteText $Str @Map.SelectLayer $Str $Result=@Map.SelCount @Map.EndUpdate RefreshAlways Інакше у підручнику - "Объединение слоев в группы ... может использоваться при пометке объектов одной группы с помощью команды Правка > Пометить > Всю группу слоев." |
Автор: | Vova_u2 [ 08 фев 2021 10:46 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Добрий день. При конвертації файлу 02.tif програмою Dipedit в тіф(діджитал) сжатіє (джипег)-90% у файл 02-1.tif координати його привязки стають іншими ніж у файла 02 (це можна перевірити відкривши на карту і 02 і 02-1 файл з точкою). В чому може бути причина і що роблю не так. Допоможіть будь-ласка. Дякую. П.С. файли прикріпив у архів. https://drive.google.com/file/d/1MAsg7p ... sp=sharing |
Автор: | Ryvol [ 08 фев 2021 11:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Vova_u2 писал(а): Добрий день. При конвертації файлу 02.tif програмою Dipedit в тіф(діджитал) сжатіє (джипег)-90% у файл 02-1.tif координати його привязки стають іншими ніж у файла 02 (це можна перевірити відкривши на карту і 02 і 02-1 файл з точкою). В чому може бути причина і що роблю не так. Допоможіть будь-ласка. Дякую. П.С. файли прикріпив у архів. https://drive.google.com/file/d/1MAsg7p ... sp=sharing А нічого, що виконується конвертація із "ЗЖАТІЄМ"? Виходить, що дані орієнтування потрібно також "зжать" на 90%. (може не вдале порівняння) Просто для мене поки не зрозуміла сама мета цієї роботи... Я зробив би Нове Орієнтування зжатого файла. Змінились "параметри" растру, то і зміниться прив'язка... Правильні рекомендації можуть дать розробники Діджіталs. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 09 фев 2021 14:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Vova_u2 писал(а): Добрий день. При конвертації файлу 02.tif програмою Dipedit в тіф(діджитал) сжатіє (джипег)-90% у файл 02-1.tif координати його привязки стають іншими ніж у файла 02 (це можна перевірити відкривши на карту і 02 і 02-1 файл з точкою). В чому може бути причина і що роблю не так. Допоможіть будь-ласка. Дякую. П.С. файли прикріпив у архів. https://drive.google.com/file/d/1MAsg7p ... sp=sharing Оновіть, будь ласка, DipEdit.exe. |
Автор: | Vova_u2 [ 22 апр 2021 09:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Dmitry_Zolotar писал(а): Vova_u2 писал(а): Добрий день. При конвертації файлу 02.tif програмою Dipedit в тіф(діджитал) сжатіє (джипег)-90% у файл 02-1.tif координати його привязки стають іншими ніж у файла 02 (це можна перевірити відкривши на карту і 02 і 02-1 файл з точкою). В чому може бути причина і що роблю не так. Допоможіть будь-ласка. Дякую. П.С. файли прикріпив у архів. https://drive.google.com/file/d/1MAsg7p ... sp=sharing Оновіть, будь ласка, DipEdit.exe. я вибачаюсь. можете вислати на почту u2.ukraine@gmail.com файл DipEdit.exe до 25.11.2020 бо оновлення до цього числа (ключ 153266179-06488-226). дякую. |
Страница 43 из 50 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |