Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 29 мар 2024 16:50

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 741 ]  На страницу Пред.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 50  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 12 авг 2020 18:15 
Гуру
Гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
22 сен 2007 16:09
Сообщения: 382
Откуда: м.Львiв
:?: :shock:

_________________
Більшість хороших програмістів виконують свою роботу не тому, що очікують оплати або визнання, а тому, що отримують задоволення від програмування.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 16 авг 2020 19:00 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июн 2010 06:35
Сообщения: 823
Откуда: Ліспроект Володимир Вовчанський
fendak писал(а):
Бо ви:
а) чіпляєтеся до всяких дурниць;
б) намагаєтеся вказати іншим, що вони тупіші за вас

Вчіться поважати думку інших. Не все має бути завжди по-вашому. ...
От такої :!:. Пане Миколо, перепрошую. Я хотів ці слова Вам, адресувати, аж тут Ви мене випередили - наче думки читаєте :wink: . То - нічого, з досвідом кодування - виправиться, як то кажуть - "набудеться". Поважайте, будь-ласка, досвід. Думаю варто просто дослухатись порад.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 17 авг 2020 21:10 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
20 ноя 2011 00:36
Сообщения: 33
// це повідомлення можна сприймати як оффтопік :D. Хоча тема форуму називається "Нужна помощь" - і таки комусь вона напевне
//потрібна, тільки якого професійного профілю ця допомога має бути... я не знаю, бо я не лікар.


Перечитавши останні повідомлення, я помітив флейм: емоції, емоції - аж через край. Негарно проявляти таку агресивну поведінку. Потрібно бути толерантнішим і стриманішим. В цьому світі і так забагато всякого негативу. Форум це не розмова в онлайні (коли щось промовив і горобець вже полетів, тут можна перечитати свої слова ще раз, обдумати як на них буде реагувати співбесідник і, за потреби, підправити семантику свого повідомлення.

Є така відома приказка - "Людину зустрічають по одягу, а проводжають по розуму" і якщо прочитати тезиси в кінці повідомлень, то IMHO стає зрозумілим "Ху із ху":
_________________
Більшість хороших програмістів виконують свою роботу не тому, що очікують оплати або визнання, а тому, що отримують задоволення від програмування.


і
_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 19 авг 2020 08:07 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 797
Откуда: Львівська область
Хотів би я подивитися, як би ви кожного дня годинами, а часто й цілими днями сиділи і безкоштовно програмували, обслуговуючи своїх клієнтів. Кожна робота має свою ціну. І оплата - це додаткова мотивація працювати. Віндовс, Ворд, Карти гугле були придумані і так розвинуті саме завдяки тому, що є комерційними програмами. А безкоштовними вже потім виникали тільки їхні клони типу Лінукса, Опен Офіс, карти Опен стріт мап. Тому хороші програмісти - платні програмісти. Так, кожен хороший програміст отримує задоволення від процесу творчості, від відкриття чогось нового. Але кожна робота має свою ціну. Зрештою, ви ж не працюєте безкоштовно роблячи усім приватизацію? А програмування (коли не вилазиш годинами з цих кодів) - це не простий процес. Потребує затрат здоров'я, енергії, сильної зосередженості. Тому ця професія так цінується у світі, є такою високооплачуваною.

Але я так само пишу багато безкоштовних скриптів (викладені на сайті). А платними є тільки ті, на які потрачено уйма часу.

Я не стверджую, що я якийсь дуже хороший програміст. Пишу собі і пишу.
А ви починаєте лізти із своїми вказівками - ти не так робиш те, ти не так робиш це. Ну то пишіть собі ваші програми, як вам краще. Пишіть через @While, якщо вам не подобаються цикли @If - then. Коли я чогось не знаю - то я запитую. Просто не етично з вашого боку вказувати іншим без їхнього прохання про те, що те треба робити не так, а так. Чи я не правий? Ви так усім у житті все вказуєте, як вони що мають робити?

voha, та правка, за яку ви так билися і доказували, що Digitals не зможе без неї існувати уже прибрана з Digitals. Тому думаю, наш конфлікт вичерпаний. Я про попередження, яке видавала програма Digitals, коли в коді були мітки, які повторюються. Дякую розробникам Digitals за розуміння.

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 19 авг 2020 14:13 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июн 2010 06:35
Сообщения: 823
Откуда: Ліспроект Володимир Вовчанський
fendak писал(а):
...та правка, за яку ви так билися і доказували, що Digitals не зможе без неї існувати уже прибрана з Digitals. Тому думаю, наш конфлікт вичерпаний. Я про попередження, яке видавала програма Digitals, коли в коді були мітки, які повторюються. Дякую розробникам Digitals за розуміння.
Хіба то був конфлікт? Це була дискусія двох людей, одна з яких старається систематизувати свої знання відповідно до загально прийнятих, серед програмістів, принципів та правил (це - Я), друга - впевнена, що нікого не треба навіть слухати, а будь-які поради вперто відкидає, мовляв що "це їй не треба, зайве, складно, не просто, іншими словами, як Ви казали - "ДУРНИЦЯ". Повірте, кожному з нас є в чому "блиснути розумом". Розумний з того просто вчиться, інший - сприймає як образу для свого ЕГО.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 19 авг 2020 16:45 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 797
Откуда: Львівська область
Власне ви не хотіли мене чути, що таке покращення призведе до того, що доведеться перероблювати половину скриптів, а вперто наполягали на своєму.

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 26 авг 2020 10:48 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
21 дек 2012 16:33
Сообщения: 134
как вставить точки пересечения между двумя линиями длиной 20 см.?
По отдельности я знаю как, а вот если таких линий 40000 шт.?
Линии одинаковы, расстояние между ними разное


Вложения:
_viber_2020-08-26_11-33-40.jpg [41.65 Кб]
Скачиваний: 0
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 26 авг 2020 15:47 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июл 2009 08:22
Сообщения: 443
Откуда: Старобельск
Правка-Пометить-Слои.
Выбираем слой в котором лежат Ваши линии.
Правка-Совместить с соседними.
Затем выделяем все линии и на вкладке Правка "Добавить узлы" Все точки (в карте нужен слой с типом пикет или одиночный символ).
Точки создадутся в том числе и на пересечении линий.
Чтобы "отсеять" "тушим" все слои, кроме точечного.
Карта-Проверка-Одинаковые.
Затем Правка-Инвертировать.
Удаляем лишние точки.

_________________
П. Вечеров


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 06 сен 2020 12:57 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
28 дек 2010 11:48
Сообщения: 22
Чи є можливість в Digitals із завантаженої певної кількості хмл обмінних файлів (Вставка-Карта) створити звіт в Ексель де б відображалась інформація:
Кад номер|ПІП|ІПН|Паспорт|Площа і т.д.?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 06 сен 2020 13:10 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июн 2010 06:35
Сообщения: 823
Откуда: Ліспроект Володимир Вовчанський
Stas писал(а):
Чи є можливість в Digitals із завантаженої певної кількості хмл обмінних файлів (Вставка-Карта) створити звіт...
Загалом - Извлечение информации из карты - Создание простых текстовых отчетов.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 06 сен 2020 13:42 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
28 дек 2010 11:48
Сообщения: 22
Дякую. Там більш для ін4 підходить, а з хмл без конвертації в ін4 є якісь можливо скрипти?
А можна десь скачати конвертер хмл-ін4?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 06 сен 2020 19:13 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 797
Откуда: Львівська область
Stas писал(а):
а з хмл без конвертації в ін4 є якісь можливо скрипти?

може цей підійде? - http://digitals.at.ua/load/zvit_po_goto ... l/1-1-0-29

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 09 сен 2020 08:05 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
06 дек 2018 11:01
Сообщения: 26
Здравствуйте! Коллеги подскажите пожалуйста, как можно отредактировать шаблон таблиц, что бы прописать там где в шапке на русском написано Угол/длина/дирекционный, прописать на украинском.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 09 сен 2020 09:25 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
ivan.vanek писал(а):
Здравствуйте! Коллеги подскажите пожалуйста, как можно отредактировать шаблон таблиц, что бы прописать там где в шапке на русском написано Угол/длина/дирекционный, прописать на украинском.

В Панель управления-Региональные настройки (Настройки-Регион) надо установить регион - Україна

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна помощь
СообщениеДобавлено: 10 сен 2020 19:54 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
09 дек 2015 12:30
Сообщения: 97
Откуда: Закарпатська область
Доброго вечора.
Підкажіть будь-ласка, чи є скриптова функція, аналогічна команді меню Реєстри-Земельна ділянка, яка по кадастровому номері повертає атрибути ділянки з ППК (тип власності, цільове, площу)?
Раніше таку інформацію можна було витягнути функцією @Map.GetPublicMapParcelInfo по координатах, а так як зараз вона не працює :( , то чи можна це якось реалізувати по кадастровому номері?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 741 ]  На страницу Пред.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 50  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 114


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB