Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
XML http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2803 |
Страница 45 из 47 |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 17 май 2019 12:11 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Смежник "с. Голубівка" направлен неправильно. |
Автор: | alexxp [ 21 июн 2019 08:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
А коли можна очікувати новий нормал і структуру ХМЛ/ з урахуванням змін Постанова КМУ "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" від 5 червня 2019 р. №477 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/477-2019-п Щодо поділу та масивів |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 21 июн 2019 11:05 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
alexxp писал(а): А коли можна очікувати новий нормал і структуру ХМЛ/ з урахуванням змін Постанова КМУ "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" від 5 червня 2019 р. №477 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/477-2019-п Щодо поділу та масивів Те що стосується обмінних файлів на ділянки: потрібно буде додати лише один параметр з номером масиву(LandsMassif/LandsMassifCode), інших змін я там не побачив. Це справа однієї години максимум, але не варто поспішати, бо зміни в НКС відбуваються не одразу після прийняття відповідних нормативних змін. В інших типах обмінних файлів змін буде більше, відповідно піде більше часу. |
Автор: | _Visco_ [ 10 фев 2020 09:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Після того як натиснув ще раз зберегти, вже помилок не видає. |
Автор: | Dix [ 02 июн 2020 19:40 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: XML | ||
Здравствуйте!! Возникла проблемма с обменниками на териториальную зону (село), может есть какие новые шаблоны xmlNormalATO.dmf и вдруг уже существует скрипт проверки таких файлов? Нужно очень срочно, буквально на вчера.
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 03 июн 2020 09:58 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
1,2. Element FormatVersion .... В об'єкті "ХМЛ:Реквізити обм. файлу" версію формату поставьте 0.7 3. Перед елементом "Відповідальна особа" чогось не вистачає, можливо це пов'язано з наступною помилкою. 4. Вміст тегу TerritorialZoneName раніше був простим Код: <TerritorialZoneName>СЕЛО КАЛИНОВЕ</TerritorialZoneName> до такого вмісту претензії у реєстраторів "Відсутній елемент ZoneType" зміни до Постанови 1051 вимагають такого вмісту (саме так налаштований зараз XMLNormalATO.dmf) Код: <TerritorialZoneName> <ZoneType>СЕЛО</ZoneType> <ZoneName>КАЛИНОВЕ</ZoneName> </TerritorialZoneName> у цьому випадку проблема "Element content is not allowed, because type definition is simple" Решта помилок зрозуміла. |
Автор: | Юлия 191988 [ 03 авг 2020 16:11 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: XML | ||
Доброго дня. Допоможіть будь ласка. Відмова кадастрового реєстратора при внесенні відомостей щодо межі населеного пункту, я вже всі мізки зламала що ж це може бути і в чому причина? Кажуть питайте в розробника Digitals. Вони нібито самі не знають. Текст відмови дослівно: XML Структура 341 Start tag expected. ′<′ not found 1 Критична Файл прикріпляю
|
Автор: | Vladimirart08 [ 04 авг 2020 10:20 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: XML | ||
Юлия 191988 писал(а): Доброго дня. Допоможіть будь ласка. Відмова кадастрового реєстратора при внесенні відомостей щодо межі населеного пункту, я вже всі мізки зламала що ж це може бути і в чому причина? Кажуть питайте в розробника Digitals. Вони нібито самі не знають. Текст відмови дослівно: XML Структура 341 Start tag expected. ′<′ not found 1 Критична Файл прикріпляю Попробуйте этот файл сдать, (прикрепленный к письму) должен пройти, только расширение поменяйте
|
Автор: | Юлия 191988 [ 04 авг 2020 11:46 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Спасибо Вам большое. Буду пробовать сегодня подавать. |
Автор: | Ryvol [ 06 ноя 2020 15:05 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Dmitry_Zolotar писал(а): 1,2. Element FormatVersion .... В об'єкті "ХМЛ:Реквізити обм. файлу" версію формату поставьте 0.7 3. Перед елементом "Відповідальна особа" чогось не вистачає, можливо це пов'язано з наступною помилкою. 4. Вміст тегу TerritorialZoneName раніше був простим Код: <TerritorialZoneName>СЕЛО КАЛИНОВЕ</TerritorialZoneName> до такого вмісту претензії у реєстраторів "Відсутній елемент ZoneType" зміни до Постанови 1051 вимагають такого вмісту (саме так налаштований зараз XMLNormalATO.dmf) Код: <TerritorialZoneName> <ZoneType>СЕЛО</ZoneType> <ZoneName>КАЛИНОВЕ</ZoneName> </TerritorialZoneName> у цьому випадку проблема "Element content is not allowed, because type definition is simple" Решта помилок зрозуміла. Сьогодні дали відмову по внесенню Межі села, - поки скрін критичних помилок: 1 та 2 пункти про "версію формату файлу" ("понімає" тільки 0.5, 0.6 та 07)... - чому до цього часу XMLChecker вписує у файли версію 0.4? Нехай він вписує число 0.7! І знов Вміст тегу "TerritorialZoneName": НЕ ПРОХОДИТЬ: Код: <TerritorialZoneName> <ZoneType>СЕЛО</ZoneType> <ZoneName>КАЛИНОВЕ</ZoneName> </TerritorialZoneName> ПОТРІБНО щоб було вписано у файлі: Код: <TerritorialZoneName>СЕЛО КАЛИНОВЕ</TerritorialZoneName> Якщо вписать по-старому, що робить із "Відсутній елемент ZoneType"? Вложение: Кому "подякувать" за Відмову, Держгеокастрату чи Розробникам Digitals? Я вважаю що "подяку заслужили" в Держгеокастраті. Плюс до Помилок написали що не прийму файл, якщо не буде виправлено КОАТУУ із 7120681100 на 7120681101. Хоча вже давним-давно кадастрові номери присвоюються тільки з КОАТУУ 7120681100, хоч В межах хоч ЗА межами села. |
Автор: | Poltavan [ 03 фев 2021 11:05 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Доброго дня колеги. У мене питання: є xml файл, з точністю координат до 4-х знаків, у всіх налаштуваннях програми я ставлю 4 знаки (маню Налаштування\Запис\Головна-4знаки, Вигляд\Програма\число десяткових знаків\4 у налаштуваннях "Властивості карти" - точність координат 4 знаки. Відкриваю обмінник скачаний з НКС, додаю свою інфу до семантики, зберігаю координати - не ті. Приклад точки: була:<X>5458364.444</X> <Y>5213938.4436</Y> Стала: <X>5458364.444</X> <Y>5213938.444</Y> Як змінити точність координат при перезаписуванні XML?Я щось пропустив. Заздалегідь - дякую. |
Автор: | Ryvol [ 03 фев 2021 11:22 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Poltavan писал(а): Доброго дня колеги. У мене питання: є xml файл, з точністю координат до 4-х знаків, у всіх налаштуваннях програми я ставлю 4 знаки (маню Налаштування\Запис\Головна-4знаки, Вигляд\Програма\число десяткових знаків\4 у налаштуваннях "Властивості карти" - точність координат 4 знаки. Відкриваю обмінник скачаний з НКС, додаю свою інфу до семантики, зберігаю координати - не ті. Приклад точки: була:<X>5458364.444</X> <Y>5213938.4436</Y> Стала: <X>5458364.444</X> <Y>5213938.444</Y> Як змінити точність координат при перезаписуванні XML?Я щось пропустив. Заздалегідь - дякую. Іще варіант перевірити у XMLNormal: Властивості карти/точність координат Вложение: .JPG [ 72.12 Кб | Просмотров: 6966 ] |
Страница 45 из 47 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |