Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
XML http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2803 |
Страница 39 из 47 |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 03 май 2017 11:00 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
shyrko писал(а): <CoordinateSystem> <Local>МСК-07</Local> </CoordinateSystem> латиницею Так, схоже що зупинились на цьому варіанті. Хоча навіщо тоді вносили зміни в паспорта місцевих систем координат саме стосовно найменування систем координат |
Автор: | Ryvol [ 11 май 2017 10:07 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Доброго дня. ! МОЯ ПРОБЛЕМА: при відкриванні ХМЛ-файлу в Місцевій системі координат "МСК-71" автоматично у "властивостях карти" виставляється Датум "USK2000". Ні зміна порядку опису датумів у файлі Датумс, ні прописування латиницею, ні інші всякі танці не допомагають... Потрібно кожного разу при внесенні будь-яких змін у ХМЛ-файл із Місцевою системою координат "МСК-71" обов'язково змінювати Датум у "Властивостях карти" із "USK2000" на потрібний "МСК-71", або "Не задан". !!! Якщо цього не зробить то при збереженні файлу в нього автоматично прописується "USK2000". А це Не є "Добре". Питання до розробників програми: 1. Якщо це тільки в мене - Що я пропустив і де можна почитати про вирішення цього питання? 2. Чи можливо добавити у форму вибору "Системи координат" параметру "ID 7000009" іще одне поле для вибору систем координат із списку: МСК-..? Вибирать так само, як "Система координат 1963 року" і вибираємо: Х, Р, С, Т. Вложение: координат.JPG [ 35.15 Кб | Просмотров: 9256 ] У виписці НДІГК вказано: Система координат - МСК-71 (УСК-2000, Черкаської області...) Вложение: .JPG [ 72.86 Кб | Просмотров: 9256 ] Як варіант, у вікні вибору системи координат, добавити віконце вибору для відповідної системи для всіх областей "МСК-..." навпроти "Система координат УСК2000", але щоб у файл записувалось <Local>: <CoordinateSystem> <Local>МСК-...</Local> </CoordinateSystem> |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 12 май 2017 10:43 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
В нову версію програми внесено зміни в алгоритм відкриття та зберігання XML-файлів: Під час відкриття XML-файлів датум карти обирається згідно тегу CoordinateSystem. Під час збереження XML-файлів тег CoordinateSystem автоматично заповнюється в залежності від встановленного датума карти: SC63 - <CoordinateSystem><SC63><X/></SC63> USK2000 - <CoordinateSystem><USC2000/></CoordinateSystem> MSK-xx - <CoordinateSystem><Local>MCK-xx</Local></CoordinateSystem> де xx - код області Якщо датум карти не вказаний, тоді в файл зберігається вміст параметра "Система координат", тобто датум карти має приорітет перед цим параметром. |
Автор: | Ryvol [ 12 май 2017 12:12 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Dmitry_Zolotar писал(а): В нову версію програми внесено зміни в алгоритм відкриття та зберігання XML-файлів: Під час відкриття XML-файлів датум карти обирається згідно тегу CoordinateSystem. Під час збереження XML-файлів тег CoordinateSystem автоматично заповнюється в залежності від встановленного датума карти: SC63 - <CoordinateSystem><SC63><X/></SC63> USK2000 - <CoordinateSystem><USC2000/></CoordinateSystem> MSK-xx - <CoordinateSystem><Local>MCK-xx</Local></CoordinateSystem> де xx - код області Якщо датум карти не вказаний, тоді в файл зберігається вміст параметра "Система координат", тобто датум карти має приорітет перед цим параметром. Щиро Дякую за оновлення! Тепер дійсно "Під час відкриття XML-файлів датум карти обирається згідно тегу CoordinateSystem." Зберігання файлу і до оновлення виконувалось якраз так само - "Під час зберігання XML-файлів тег CoordinateSystem автоматично заповнюється в залежності від встановленного датума карти". ПИТАННЯ: Якщо при зберіганні датум карти має пріоритет перед параметром "ID 7000009", чи існує якийсь скрипт для зміни датуму карти, щоб не заходити кожного разу у "властивості карти" та в один клік змінювать датум карти (систему координат)? НЕЗРУЧНІСТЬ: Під час перерахунку координат від СК-63 до УСК-2000 і до МСК-хх, та на протязі всього часу роботи доводиться періодично перевіряти у якій СК карта... Я поки можу це зробити відкривши "властивості карти" - подивитись який датум, або відкрити "правка об'єкта" і вже по координатах визначить СК карти... Для мене, особисто, це НЕ зручно. Візуально ніде не видно який датум (СК по датуму) поточної карти... ПРОПОЗИЦІЯ: 1. На панелі інструментів поряд із віконцем де відображається поточний масштаб карти, добавити таке ж віконце із відображенням поточної системи координат (датум карти)... Якщо не віконцем біля масштабу вгорі, - хочаб внизу праворуч біля масштабу чи координат... 2. Щоб це віконце було іще і "випадаючим списком" і змінювать датум не заходячи у "властивості карти". Лінь - рушій Прогресу! |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 12 май 2017 15:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Ryvol писал(а): ПИТАННЯ: Якщо при зберіганні датум карти має пріоритет перед параметром "ID 7000009", чи існує якийсь скрипт для зміни датуму карти, щоб не заходити кожного разу у "властивості карти" та в один клік змінювать датум карти (систему координат)? Можна створити кнопку з єдиною командою: @Map.Datum MSK-xx вона встановить датум карти в MSK-xx Можна створити кнопку для перерахунку: @Map.RecalculateToNewDatum SK63(3) MSK-05 вона перерахує карту з SK63(3) в MSK-05. Можна задати датум в файлі Digitals\Templates\XMLNormal.dmf, цей шаблон використовується для створення/завантаження XML-файлів. Ryvol писал(а): НЕЗРУЧНІСТЬ: Під час перерахунку координат від СК-63 до УСК-2000 і до МСК-хх, та на протязі всього часу роботи доводиться періодично перевіряти у якій СК карта... Я поки можу це зробити відкривши "властивості карти" - подивитись який датум, або відкрити "правка об'єкта" і вже по координатах визначить СК карти... Для мене, особисто, це НЕ зручно. Візуально ніде не видно який датум (СК по датуму) поточної карти... Вже винесли в заголовок програми |
Автор: | Ryvol [ 12 май 2017 15:32 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Дякую, з кнопками (скриптами) для датумів все зрозуміло... Можна те, що винесено в заголовок програми, поставити хочаб після назви програми, - перед шляхом до файлу? А то потрібно, по-перше "тему" у Віндовс ставить якусь світлу, а по-друге у мене у Віндовс 8.1 "Заголовок вікна" форматує не по лівому краю, а по центру... Якщо шлях до файлу довгий, тоді кінець заголовка десь далеко праворуч... Всерівно Не зручно для очей, постійно шукать поглядом де цей напис, бо він не в одному місці... Зображення зменшував, у мене екран шириною 1680 пікселя, а завантажить можна не більше 1280... Вложение: Підкажіть, будь ласка, хто знає, як зробить щоб у Діджіталс Напис "Заголовок вікна" був припасований до лівого краю вікна у Віндовс 8.1. А по великому рахунку, як говорив Чебурашка крокодилу Гені: "А не всьо лі ..авно". Скільки не вдосконалюй, всерівно буде "intel inside - idiot outside". |
Автор: | _Visco_ [ 12 май 2017 17:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Не допоможе якщо шлях дійсно довгий. |
Автор: | Ryvol [ 12 май 2017 19:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
_Visco_ писал(а): Не допоможе якщо шлях дійсно довгий. Тому і прошу розробників - "те, що винесено в заголовок програми (назву СК - датум), поставити хочаб після назви програми, - перед шляхом до файлу"... Наприклад: .замість - Digitals XE, build 12.05.2017 - [D:\_ЗЕМ\...\Безбородьки\7120680500010010118.xml • SK63] зробити - Digitals XE, build 12.05.2017 - [ • SK63 • D:\_ЗЕМ\...\Безбородьки\7120680500010010118.xml] можливо і подругому, але десь спочатку... |
Автор: | sergykydr [ 13 май 2017 09:35 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Є наступна проблема. Дублюється код коату. Коли і чому це виникає поки не зрозумів. Може хтось стикався з цим? Вложение:
|
Автор: | Ryvol [ 13 май 2017 11:28 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
А можна файл подивитись? Код там не дублюється, - там різні коди... Перевірте скільки об'єктів кожного шару на карті, можливо щось дублюється. Або колись раніше номер продублювався і тепер просто текстом там записаний... Повинно бути, наприклад так: Вложение:
|
Автор: | sergykydr [ 13 май 2017 12:28 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: XML | ||
В данному випадку коди дійсно чомусь різні, але буває що й однакові. Коли це відбувається ще не проаналізував, але мабуть при збережені файлу.
|
Автор: | Ryvol [ 13 май 2017 13:43 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Нажаль, у цьому файлі вже збережено запис із подвоєним КОАТУУ, причина була перед збереженням: Вложение: 03.JPG [ 36.06 Кб | Просмотров: 9196 ] тому потрібно дивитись на якому етапі роботи з'являються подвоєні номери... У самому вже ХМЛ-файлі об'єкти не подвоєні... Вложение: 123.JPG [ 98.59 Кб | Просмотров: 9196 ] Але мені не сподобався Ваш ХМЛ-файл. У ХМЛ файлі, у шарі Кадастровий квартал був незаповнений параметр ID7000404 "Запись геометрии в XML (Кадастровий квартал)" - потрібно поставить "+". При конвертації в in4 Менеджером Обмінних Файлів у in4-файл не записуються параметри метричної інформації in4-Кварталу і тоді в in4-файлі немає in4-Кварталу, а тільки in4-Ділянка із параметрами кварталу+ділянки: BL, DS="6520980500", SD="01", BC="087", CS="2,Х", HS="0", SR, SC="0870001", AD="смт Велика Олександрівка,Виробнича,3,-", NM="Великоолександрівська селищна рада", TX="для обслуговування нежилих будівель, та ведення комерційної діяльності", PF="3.1", VP="-", AU="804,-,Херсонська область,Великоолександрівський район,смт В.Олександрівка,вул.Леніна,155,-,-", KZ="65", FL="-", CM="-", EV="-,-,-,-,-,-,-", KF="-", KU="26348568", PZ="-,-,-,-", CV="11.02", TD="020,29.03.2017,-,-", PP="-,-,-", LE="Гвоздьов Сергій Вікторович,2690507631,РС,01.04.2011,133,15.12.2011,ХС-652090004001302,-,1.2706,-,3% від нормативної грошової оцінки на рік,-,-", MP="0", AS=1.2706, N=1,NP="1",X=5233693.280,Y=4361545.560,MX=0.05,MY=0.05, N=2,NP="2",X=5233698.800,Y=4361539.370,MX=0.05,MY=0.05, N=3,NP="3",X=5233749.390,Y=4361484.240,MX=0.05,MY=0.05, N=4,NP="4",X=5233753.840,Y=4361479.510,MX=0.05,MY=0.05, N=5,NP="5",X=5233757.860,Y=4361475.120,MX=0.05,MY=0.05, N=6,NP="6",X=5233793.500,Y=4361436.190,MX=0.05,MY=0.05, N=7,NP="7",X=5233817.160,Y=4361410.420,MX=0.05,MY=0.05, N=8,NP="8",X=5233866.120,Y=4361458.780,MX=0.05,MY=0.05, N=9,NP="9",X=5233811.150,Y=4361518.870,MX=0.05,MY=0.05, N=10,NP="10",X=5233775.000,Y=4361558.480,MX=0.05,MY=0.05, N=11,NP="11",X=5233772.490,Y=4361561.230,MX=0.05,MY=0.05, N=12,NP="12",X=5233768.330,Y=4361565.940,MX=0.05,MY=0.05, N=13,NP="13",X=5233768.950,Y=4361566.610,MX=0.05,MY=0.05, N=14,NP="14",X=5233748.600,Y=4361589.320,MX=0.05,MY=0.05, N=15,NP="15",X=5233743.020,Y=4361595.540,MX=0.05,MY=0.05 Якщо створювать нові файли хоч ХМЛ хоч in4, а потім конвертувать в ХМЛ на стандартних XMLNormal.dmf чи Normal.dmf картах, - ніякої путаниці не буде... Якщо копіювать об'єкти із карти з переплутаними (незаповненими, зайвими) параметрами на будь-яку нову карту на основі Нормала, - то вся путаниця перейде і в новий файл... |
Автор: | sergykydr [ 13 май 2017 15:37 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Дякую за розгорнуту відповідь. Створюю XML методом конвертації попередньо сформованого ин4 через МОФ. Далі у самому файлі нічого не створював і не копіював. Тільки заповнив стандартні параметри скриптом. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 13 май 2017 17:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Код КОАТУУ можливо з'являється з шаблона Digitals\Templates\XML.csv |
Автор: | sergykydr [ 13 май 2017 20:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Передивився папку Digitals\Templates такого файлу не знайшов. |
Страница 39 из 47 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |