Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
XML http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2803 |
Страница 38 из 47 |
Автор: | Roman Khomyshynets [ 20 фев 2017 16:08 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Чи можна десь підправити схему іменування xml-файлу при збереженні? Хочу крім КОАТУУ - зони - кварталу - номеру ділянки додати ще деякі параметри. |
Автор: | _Visco_ [ 20 фев 2017 21:43 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
А ще якщо нажимаєш зберегти і не вказав кадастрового номеру в земельній ділянці вмпадає вікно з збереженням in4 по замочуванню і приходиться вибирати xml, що невдобно. |
Автор: | Sergey Oleynik [ 21 фев 2017 15:35 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Roman Khomyshynets писал(а): Чи можна десь підправити схему іменування xml-файлу при збереженні? Хочу крім КОАТУУ - зони - кварталу - номеру ділянки додати ще деякі параметри. Додали таку саму можливість як у DMT-шаблонах. Для цього треба внести формулу в поле імені карти в файлі XMLNormal.dmf Наприклад таке: -XMP() Додасть власника ділянки після кадастрового номера XMP()- Додасть власника ділянки перед кадастровим номером XMP() Впише власника замість кадастрового номеру Можна задати будь-яку іншу формулу, але якщо використовувати XPT, то можна не вписатись в довжину, яка для імені карти обмежена приблизно ста символами. Загальний принцип такий, якщо формула починається зі знака мінус, то це буде суфікс, якщо закінчується знаком мінус, то префікс, а якщо ні то ні інше, то повністю замінить ім'я файла. Формула рахується для об'єкта ділянка і якщо треба витягнути щось з зони чи квартала, то треба використовувати Parent. Працює тільки для команди меню Файл/Сохранить в XML... |
Автор: | Roman Khomyshynets [ 21 фев 2017 17:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Sergey Oleynik, красно дякую за покращення |
Автор: | a.pojasyk [ 22 фев 2017 15:20 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Доброго дня. Виникло питання: якщо НКС приймає XML-файли з форматом кадастрового номеру хххххххххх:хх у полі "кадастрова зона", то чому сам Digitals виділяє це поле червоним і бачить як помилку у файлі, так само видає помилку і XML-Checker? А ще з бокової панелі зникла така зручна функція як "одиночний слой". |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 22 фев 2017 23:58 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Оновіть схему обмінного файла, не буде відповідної помилки в XMLChecker. На червоний колір параметра КОАТУУ не звертайте увагу, цей параметр залишили для сумісності. |
Автор: | Geod [ 02 мар 2017 11:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Після оновлення при збереженні XML автоматично міняється система координат на УСК-2000, назараз НКС ще не перерахована и приймае файли лише в СК-63, крім того в системі УСК-2000 ми здавати файли не будемо, на кожні область буде своя місцева система МСК-?? При збереженні в МСК такожно міняє на УСК-2000?? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 02 мар 2017 11:56 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Перед збереженням XML-файлу перевірьте у властивостях карти вказаний датум, якщо він містить підстроку "УСК", то тег InfoPart/MetricInfo/CoordinateSystem змінюється на USK2000. Тобто не вказуйте датум УСК-2000 і змін не буде. |
Автор: | alexxp [ 09 мар 2017 09:08 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
А можна виложити оновлений XMLNormal.dmf download/file.php?id=2089 Бо дуже вже застарів шаблон. З понеділка по даному нормалу НКС може давати помилки. (Враховуючи нову схему) |
Автор: | DevilliveD [ 20 апр 2017 15:31 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Dmitry_Zolotar писал(а): kravazem писал(а): Доброго дня. Виникла необхідність розробляти ХМЛ файли на Нормативну грошову оцінку населених пунктів. Відповідно потрібно сформувати ХМЛ у відповідності до Наказу Центр ДЗК. http://dzk.gov.ua/?p=33. Раніше за посиланням був невалідний приклад, а одного опису було замало, тому навіть не починали розбиратись з цим форматом. Потрібно вивчати, незабаром буде реалізовано. Доброго дня! Чекати чи шукати щось інше? |
Автор: | staroj [ 28 апр 2017 13:53 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Доброго всім дня, виникла така проблема при створення обмінного файла: в шарі "Кадастрова зона" в рядках "код адміністративно-територіальної одиниці" прописую код КОАТУУ; в рядку "Номер кадастрової зони" відповідний номер (як по стандарту), заповняю решту шарів, зберігаю, закриваю, і після повторного відкриття цього обмінного файлу, в шару "Кадастрова зона" всі дані збиває в один рядок "Номер кадастрової зони" типу стало так (5620485702:00) в одному рядку. Як виправити цю проблему, дякую |
Автор: | _Visco_ [ 28 апр 2017 14:35 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Так і має бути. |
Автор: | staroj [ 28 апр 2017 14:36 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
так наші реєстратори не приймають такого обмінника |
Автор: | fendak [ 29 апр 2017 09:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Запустили вже НКС в УСК-2000. Але вилізла проблема, як у реквізитах XML правильно прописати місцеву систему координат? MSC-26? МСК-26? Чи має писати, що це USC2000? Бо коли задаю датум карти USC2000 - ця система автоматично прописується при збереженні в реквізити, а коли MSC-26 - ні. |
Автор: | shyrko [ 29 апр 2017 17:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
<CoordinateSystem> <Local>МСК-07</Local> </CoordinateSystem> латиницею |
Страница 38 из 47 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |