Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
XML http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2803 |
Страница 4 из 47 |
Автор: | Deffar [ 24 янв 2013 10:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Dmitry_Zolotar писал(а): Шаблон XMLNormal.dmf будет обновлен в скором времени, есть еще неясные моменты в ПКМУ №1051. Спасибо за ответ, таки есть неясные моменты, будем ждать ...
|
Автор: | Рівнегеокадастр [ 24 янв 2013 10:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Постійно стикаюся з такою проблемою:конвертую in4 в xml,відкриваю і заповнюю угіддя(наприклад у мене 7 угідь) і обмеження. Зберігаю,закриваю. Відкриваю знову і більшість угідь, чи обмеження - не має.Підтягую угіддя до ділянки з мінімальною точністю(0,0000). Всі точки за допомогою функції совместить с соседними, я не можу, бо при винесенні в натуру збільшується кількість точок(це додаткові витрати для землевласника). Зберігаю, відкриваю і все ПОВТОРЮЄТЬСЯ! Що ви можете мені порадити? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 24 янв 2013 10:42 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
При виносі земельної ділянки в натуру не враховуйте точки в створі, а тільки поворотні. Суміщення точок на стику угідь - вимога для обмінного файлу, яка неявно успадкована від ін4. |
Автор: | Рівнегеокадастр [ 24 янв 2013 12:02 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
СаdPlanА3 - получається, а локейшин схема в Digitals видає, а в репортсі орто нем має!? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 24 янв 2013 12:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Рівнегеокадастр писал(а): СаdPlanА3 - получається, а локейшин схема в Digitals видає, а в репортсі орто нем має!? В цих шаблонах один скрипт, мають працювати обидва, або не працювати жодний, за умови використання тієї самої ділянки, та тих самих орто. |
Автор: | Redvan [ 24 янв 2013 13:52 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
довляется ли слой территориальная зона в формат нового обменного файла?? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 24 янв 2013 14:13 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Redvan писал(а): довляется ли слой территориальная зона в формат нового обменного файла?? Этот слой и раньше был |
Автор: | Рівнегеокадастр [ 24 янв 2013 14:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Я вам відправила на help@vingeo.com КадпланА3 і лок.схема. В них зовсім інші скрипти, бо в кад.плані є експлікація. |
Автор: | Redvan [ 24 янв 2013 14:25 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
слой то был но его не использовали!!! а если кто использовал то не могли бы прислать пример обменника чтоб посмотреть как заполнять)) |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 24 янв 2013 14:53 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Я не уверен что хоть кто-нибудь хотя бы один раз использовал этот слой, потому примеров не дождетесь. Это самый стабильный слой, он не менялся ни разу за все время существования XMLNormal.dmf Вообще его использование предусмотрено, если надо обменяться следующими типами объектов: Код Назви територіальних зон (груп об’єктів) 001 Межі адміністративно-територіальних утворень 002 Зони розподілу земель за їх основним цільовим призначенням 003 Економіко-планувальні зони 004 Зони агровиробничих груп ґрунтів 005 Зони дії земельних сервітутів 006 Зони дії обмежень використання земель 007 Зони регулювання забудови (функціональні зони) 008 Зони санітарної охорони 009 Охоронні зони 010 Зони особливого режиму використання земель 011 Водоохоронні зони 012 Прибережні захисні смуги 013 Природно-сільськогосподарські зони 014 Еколого-економічні зони 015 Зони протиерозійного районування (зонування) 016 Ключові території екомережі 017 Сполучні території екомережі 018 Буферні зони екомережі 019 Відновлювані території екомережі 020 Земельні угіддя 021 Інші територіальні зони |
Автор: | Redvan [ 24 янв 2013 14:58 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
ну как я понимаю в новом формате обменного файла этот слой прийдется использовать... |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 24 янв 2013 15:32 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
ИМХО, если и надо будет использовать, то не скоро. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 24 янв 2013 15:39 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Рівнегеокадастр писал(а): Я вам відправила на help@vingeo.com КадпланА3 і лок.схема. В них зовсім інші скрипти, бо в кад.плані є експлікація. В мене все працює, єдине що підправив у варіанті, що я надіслав, це прибрав умовний знак для шару "XML: Межові знаки, закріплені точки" на усіх схемах. Якщо проблеми лишаються, можливо проблема з ортогональністью растра(ів). |
Автор: | Рівнегеокадастр [ 24 янв 2013 16:41 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
А мені здається тут тільки причина в скрипті Локейшин схеми(репортсі), бо в Digitals растр грузиться і його видно. Але ж я його скачала на форумі. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 24 янв 2013 18:02 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Можливо ви закриваєте карту(и), які сгенеровані з дмт-шаблонів, перед тим як натискаєте "Продолжить"? Тоді дійсно карта не зберігається в метафайл і не підгружаеться в генератор звітів. P.S. Коли я казав про "той самий скрипт", я мав на увазі скрипт обробки подій шару "XML: Ділянка" в LocationSchema.dmt. |
Страница 4 из 47 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |