Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
XML http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2803 |
Страница 8 из 47 |
Автор: | markush.yuriy [ 19 фев 2013 11:59 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Доброго дня! Маємо часті повернення справ через невідповідність довжин ліній у обміннику та на кадастровому плані на 0,01 м. Настройки округлення наступні: Примушують нас переробляти файли і підтягувати точки так, щоб все співпадало, а це, повірте, дууууже "цікава" робота - гратися з довжинами ліній, особливо, якщо ділянка має складну конфігурацію, а якщо сусідні ділянки вже внесені в базу, то взагалі неможливо щось змінити. І взагалі, при збереженні обмінника координати його точок трошки зміщуються, наприклад: ділянка http://rghost.ru/43911118 обмінник http://rghost.ru/43911131 Зміщуються перша та четверта точки (на 0,0006 м). Що можна зробити в такому випадку, щоб уникнути розбіжностей? |
Автор: | netisha [ 19 фев 2013 12:33 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Тільки рухати точки, так як система округлює не до 4 а до 3 цифр. А реєстратори на місцях впливу на це явище не мають. Стикався особисто, мусив переробляти ділянку. |
Автор: | Bondarets Alexander [ 19 фев 2013 12:36 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Точность координат в XML, по умолчанию 3 знака, после точки. Значит и при расчете площади и периметра надо указывать такую же точность. Тогда площадь рассчитанная по координатам и записанная в файле будут совпадать. Если конечно при расчете площади по координатам не проводить дополнительного округления. |
Автор: | markush.yuriy [ 19 фев 2013 14:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Bondarets Alexander писал(а): Точность координат в XML, по умолчанию 3 знака, после точки. Значит и при расчете площади и периметра надо указывать такую же точность. Щось подібне я собі і думав, але чи не буде перерахунку площі та периметру після зміни параметрів? |
Автор: | Рівнегеокадастр [ 19 фев 2013 14:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Питання щодо Кад план А3. В отчьоті формує все добре, о редактуватись не хоче. Може причина в громісткості ортофотоплану? |
Автор: | Рівнегеокадастр [ 19 фев 2013 14:23 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Скажіть , а вкад.плані А4 і А3 ви внесете зміни у форму 6 ЗЕМ згідно нового класифікатора земельних угідь? І як внесете зміни викладіть на форумі в екселі нову рорму 6 ЗЕМ будь-ласка і нови кад.план. |
Автор: | Bondarets Alexander [ 19 фев 2013 14:25 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Цитата: Щось подібне я собі і думав, але чи не буде перерахунку площі та периметру після зміни параметрів? Не совсем понял вопрос. Да, площадь и периметр могут поменяться, из-за того, что применяется другое округление координат при расчете этих значений. Но вроде бы для этого вы и меняете данные параметры, чтобы площадь и периметр соответствовали рассчитанным по координатам в XML. |
Автор: | Redvan [ 19 фев 2013 14:30 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: XML | ||
посмотрите может кто скинет этот файлик????
|
Автор: | markush.yuriy [ 19 фев 2013 14:41 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Bondarets Alexander писал(а): Но вроде бы для этого вы и меняете данные параметры, чтобы площадь и периметр соответствовали рассчитанным по координатам в XML. Так, саме для цього і змінюю параметри. Просто думаю, що от відкрию свої старі планчики, а там замість 0,2500 га там стане 0,2499 га Але все-таки хай краще обмінники будуть правильні |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 19 фев 2013 16:00 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Redvan писал(а): посмотрите может кто скинет этот файлик???? Этот файл точно не из дистрибутива Digitals |
Автор: | EMc [ 20 фев 2013 16:36 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Здравствуйте, подскажите, кто сталкивался с такой проблемой: В Держкомземе проверяют хмл файлы через GIS6 и вот собственно в чём проблема: Вот так выглядит участок в Digitals: Вложение: Dig.jpg [ 13.91 Кб | Просмотров: 10977 ] А вот так, при приёме в GIS: Вложение: GIS.jpg [ 14.81 Кб | Просмотров: 10977 ] Кто сталкивался с такой проблемой? |
Автор: | Redvan [ 20 фев 2013 16:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
возможно что смества переставило изза нумерации..к точке один букваА |
Автор: | EMc [ 20 фев 2013 16:52 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Нумерация одинаковая, что в хмл из Диджитала, что в хмл после приёма в ГИС. |
Автор: | Sergii [ 20 фев 2013 17:26 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Підкажіть, будь ласка, як правильно внести інформацію і сформувати XML, якщо на одній частині угіддя проходять два різних по коду обмеження або обмеження і сервітут. Якщо зібрати двічі "Обмеження", щоб вписати різні коди - отримаємо вдвічі більшу площу під обмеженнями, чи я помиляюсь? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 20 фев 2013 19:38 ] |
Заголовок сообщения: | Re: XML |
Sergii писал(а): Підкажіть, будь ласка, як правильно внести інформацію і сформувати XML, якщо на одній частині угіддя проходять два різних по коду обмеження або обмеження і сервітут. Якщо зібрати двічі "Обмеження", щоб вписати різні коди - отримаємо вдвічі більшу площу під обмеженнями, чи я помиляюсь? Два об'єкта з різними кодами - вірно. Але проблема в тому що НКС не вміє рахувати площу, а в обмеженнях немає тегу для площі, тому НКС вважає, що якщо є обмеження, то його площа дорівнює площі ділянки. |
Страница 8 из 47 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |