Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 28 мар 2024 16:03

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 693 ]  На страницу Пред.  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 03 фев 2021 11:42 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
26 янв 2015 15:38
Сообщения: 56
Откуда: Полтава
Ryvol писал(а):
Poltavan писал(а):
Доброго дня колеги. У мене питання: є xml файл, з точністю координат до 4-х знаків, у всіх налаштуваннях програми я ставлю 4 знаки (маню Налаштування\Запис\Головна-4знаки, Вигляд\Програма\число десяткових знаків\4 у налаштуваннях "Властивості карти" - точність координат 4 знаки.
Відкриваю обмінник скачаний з НКС, додаю свою інфу до семантики, зберігаю координати - не ті.
Приклад точки:
була:<X>5458364.444</X>
<Y>5213938.4436</Y>

Стала: <X>5458364.444</X>
<Y>5213938.444</Y>


Як змінити точність координат при перезаписуванні XML?Я щось пропустив.


Заздалегідь - дякую.


Іще варіант перевірити у XMLNormal: Властивості карти/точність координат
Вложение:
.JPG

Пробував- я так розумію там відповідає не за запис а за читання даних p XML


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 03 фев 2021 11:46 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Вкажіть маску 0.0000 для службового параметра X, тоді в обмінний файл збережуться координати до 4 знаків після коми. Зміна маски цього параметра у Digitals\Templates\XMLNormal.dmf призведе до того що усі хмл-файли будуть зберігатись з координатами заокругленими до 4-знаків після коми.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 03 фев 2021 15:02 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
26 янв 2015 15:38
Сообщения: 56
Откуда: Полтава
Dmitry_Zolotar писал(а):
Вкажіть маску 0.0000 для службового параметра X, тоді в обмінний файл збережуться координати до 4 знаків після коми. Зміна маски цього параметра у Digitals\Templates\XMLNormal.dmf призведе до того що усі хмл-файли будуть зберігатись з координатами заокругленими до 4-знаків після коми.

Дійсно вийшло. Зберігає з тією самою точністю -до 4-х знаків. Дякую.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 26 май 2021 17:21 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
12 дек 2011 23:13
Сообщения: 79
Хто знає, як змінити шаблон XMLNormal.dmf, вписати "029 Інші документи"? Дякую.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 26 май 2021 22:21 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Вміст списків у різних діалогах для редагування XML залежить від версії програми. Оновіть програму.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 27 май 2021 07:11 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 окт 2015 23:49
Сообщения: 133
Откуда: Черкаська область
Dmitry_Zolotar писал(а):
Вміст списків у різних діалогах для редагування XML залежить від версії програми. Оновіть програму.


Перелік Типів технічної документації НЕповний навіть після оновлення програми, а перелік із файлу "Digitals\Lists\TechDocumentationTypes.txt" НЕвикористовується в цьому випадку.

ПОТРІБНО доповнити "Вміст списків технічної документації":
030 Проект землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів.

P.S. Про це вже давним-давно писали не один раз на форумі, а як не було повного списку так і немає.
Вложение:
TechDocumentationTypes.txt [2.94 Кб]
Скачиваний: 309


Последний раз редактировалось Ryvol 27 май 2021 08:48, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 27 май 2021 08:41 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Розкажіть, будь ласка, про обмінний файл на такий тип документації. Якщо є приклад, то надішліть на help@vingeo.com

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 27 май 2021 09:20 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 окт 2015 23:49
Сообщения: 133
Откуда: Черкаська область
Dmitry_Zolotar писал(а):
Розкажіть, будь ласка, про обмінний файл на такий тип документації. Якщо є приклад, то надішліть на help@vingeo.com


Вибачте, будь ласка, обмінного файлу на "030" тип документації під рукою зараз не маю, тому не можу нічого надіслати.
Про обмінний файл на такий тип документації нічого не розкажу тому, що я говорю про Повний ПЕРЕЛІК Видів документації, а не про те, який повинен бути обмінний файл.
Мова йде про те, 29 видів документації у програмі є, а 30-й не вписаний у перелік...
Якщо мова про "030 Проект землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів" - то це вписано у Додатоку 8 до "ВИМОГИ до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа", а саме - "ВИДИ документації із землеустрою".

{Додаток 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 661 від 26.11.2014}
Ознайомитись із документом можна на сторінці за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/105 ... D0%BF#Text

P.S. Я недавно (05.05.2021р.) про це вже робив допис на сторінці (тема "обновление"): viewtopic.php?p=41891#41891
А цитував я допис пана Миколи Фендака від 21.08.2016 22:21... сьогодні 27.05.2021 року.

Дуже цікаво, як і куди Ви вписуєте в програму різні списки: перелік видів документації, назви населених пунктів?..
Назви вулиць які є тільки в цьому населеному пункті, помітив що програма робить спробу "Загрузка списка улиц", але не завжди може це зробити.
Розібрався із "загрузкою вулиць" - у готовому файлі наново потрібно перевибрати область, район, населений пункт і тоді буде ввесь список вулиць по цьому населеному пункту.

Підкажіть, будь ласка, звідки іде "Загрузка списка улиц" щоб перевірить назви із тими, які назви пишуть у документах сільські ради?
Наприклад:
сільська рада пише - вулиця Богдана Хмельницького, а в переліку вулиць - Хмельницького Богдана;
сільська рада пише - вулиця Івана Франка, а в переліку вулиць - Франка І.;
сільська рада пише - вулиця Панаса Мирного, а в переліку вулиць - Мирного Панаса...

Сам поки знайшов тільки "Реєстр адміністративно-територіального устрою": https://data.gov.ua/dataset/a2d6c060-e7 ... cfa1742a19 файл "28-ex_xml_atu.xml" відкрив у Блокноті щоб почитати...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 25 авг 2021 14:12 
Участник
Участник

Зарегистрирован:
25 авг 2021 14:04
Сообщения: 2
підкажіть будь-ласка
зберігав файл xml
при повторному відкритті файлу показує тільки дві точки із 100 і більше нема нічого
як його можна вернути в нормальний вид?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 25 авг 2021 14:43 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Вже ніяк не повернути, скоріш за все.
Відкрийте цей файл у блокноті і подивіться розділ PointInfo, якщо там лише дві точки, то точно не повернути.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 25 авг 2021 15:04 
Участник
Участник

Зарегистрирован:
25 авг 2021 14:04
Сообщения: 2
Dmitry_Zolotar писал(а):
Вже ніяк не повернути, скоріш за все.
Відкрийте цей файл у блокноті і подивіться розділ PointInfo, якщо там лише дві точки, то точно не повернути.

та в тім і діло що не дві а всі
просто графічно показує тільки дві і слоїв нема ні зем ділянки ні угідь
у мене просто таке було не перший раз
ну там було точок 4
то не проблема переробіть
а тут 160 точок було
я непойму чого воно так робе
я шось неправильно роблю?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 25 авг 2021 15:13 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Надішліть цей файл на help@vingeo.com, спробуємо щось відновити.
Таке відбувається коли немає одного з обовязкових об'єктів (XML: Реквізити обмінного файлу, XML: Кадастрова зона, XML: Кадастровий квартал, XML: Земельна ділянка) або порушена ієрархія між ними.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 26 авг 2021 15:15 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 окт 2015 23:49
Сообщения: 133
Откуда: Черкаська область
Dmitry_Zolotar писал(а):
Надішліть цей файл на help@vingeo.com, спробуємо щось відновити.
Таке відбувається коли немає одного з обовязкових об'єктів (XML: Реквізити обмінного файлу, XML: Кадастрова зона, XML: Кадастровий квартал, XML: Земельна ділянка) або порушена ієрархія між ними.


А можна зробити, щоб перед збереженням ХМЛ-файлу так само як із ДМФ-дайлами, програма робила резервний файл "назва.xml.bak"?
А цю функцію щоб можна було включати і відключати в налаштуваннях програми.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: XML: Місце розташування земельної ділянки - LocalCommunity Н
СообщениеДобавлено: 16 фев 2024 12:51 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 окт 2015 23:49
Сообщения: 133
Откуда: Черкаська область
Добрий день.
Я можливо прогаяв час і не знаю, чи розбиралось вже питання по "Структурі обмінного файлу XML" стосовно заповнення інформації про "Місце розташування земельної ділянки, (LocalCommunity) Назва територіальної громади"...
У мене є запитання:
- чи будуть вноситись зміни в шаблон XMLNormal.dmf;
- чи буде оновлення програми Digitals для заповнення файлів відповідно до оновленого XMLNormal.dmf (згідно Додатку 15 до "ВИМОГИ до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа")?

Я для себе виявив, що в довіднику адрес АТУ є одинакові назви населених пунктів в одному районі але в різних громадах.
У програмі Digitals параметр "Місце розташування земельної ділянки" нам дає можливість вибирати назву населеного пункту із Довідника адрес Digitals, який створений на основі Довідника адрес АТУ. Тут ми бачимо текстовий допис до назви населеного пункту, назву територіальної громади...
Мені сьогодні прийшлось переглянуть Постанову 1051, а саме Додаток 1 до Порядку "ВИМОГИ до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа".
У розділі "Місце розташування земельної ділянки" вказано, що Пункт 40 доповнено підпунктом 3-1 згідно з Постановою КМ № 1417 від 23.12.2021, 3-1) в елементі “Назва територіальної громади” (LocalCommunity) - назва територіальної громади, в якій розташовано населений пункт.
Але я не виявив цього Тегу у файлі XML, який створюється на основі XMLNormal.dmf
У файлі відсутній елемент " LocalCommunity".

Із цього я роблю висновок що файл XML - не відповідає Структурі обмінного файлу, а саме, Додатку 15 до "ВИМОГИ до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа", які є Додатком 1 до "ПОРЯДОКу ведення Державного земельного кадастру", який ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Посилання на Постанову 1051 та додатки:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/105 ... D0%BF#n950
Додаток 15 до вимог:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/105 ... %D0%BF#n45
Постанова 1417, пункт 40 доповнити підпунктом 3-1 такого змісту:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/141 ... D0%BF#n288


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: XML
СообщениеДобавлено: 16 фев 2024 16:22 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Перелік населених пунктів та проїздів (типів та назв) є трохи застарілим, але новішого немає, чекаємо від МінЦифри оновлення адресного реєстру. В любому випадку можна в обмінний файл внести будь-які адресні дані, не обмежуючись цим переліком.
З приводу не відповідності вимогам ПКМУ 1051, а саме відсутністю тегу LocalCommunity в місці розташування земельної ділянки: Поки розробники НКС не реалізують сприйняття цього тегу в НКС, в Digitals його реалізовувати немає сенсу.
Вложение:
LocalCommunity.png
LocalCommunity.png [ 32.48 Кб | Просмотров: 305 ]

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 693 ]  На страницу Пред.  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 127


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB