Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
Пересчет в УСК2000 http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2801 |
Страница 8 из 10 |
Автор: | kol_s [ 06 мар 2017 21:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Доброго дня. 1) Чи можливо примінити на практиці офіційно посилаючись на Digitals, а саме на ваш метод, що використовується для трансформування з СК63--УСК-2000--СК63, вставляти "відомость трансфорсування" в проекту, технічну документацію? 2) Чи буде розроблений шаблон цієї "відомості трансфорсування"? |
Автор: | a.pojasyk [ 21 авг 2017 10:02 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Доброго дня. Виникла проблемка при перерахунку координат з СК63 в МСК-26, Коломийський район. При перерахунку через Digitals виникає розбіжність з НКС близько 0.8-1 м. Хотілося б узнати, чи можна при виникненні таких питань офіційно посилатись на координати, перераховані через Digitals. |
Автор: | fendak [ 21 авг 2017 21:15 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
a.pojasyk писал(а): При перерахунку через Digitals виникає розбіжність з НКС близько 0.8-1 м це масове явище по багатьох регіонах я здав дві сусідні ділянки з ідентичними координатами суміжних межових знаків, але одна в СК-63, інша - в МСК-46. Накладка - до одного метра. Реєстратор мусив дати відмову і прийняти сусідню ділянку в СК-63 заново. Як буде дальше, коли заборонять СК-63 - не зрозуміло. a.pojasyk писал(а): Хотілося б узнати, чи можна при виникненні таких питань офіційно посилатись на координати, перераховані через Digitals. Перерахуйте офіційним калькулятором з сайту ДГМ, заплативши по 60 грн за точку - результат буде той самий. Проблема, очевидно, в кадастровій карті або в досі "засекреченій" методиці перерахунку |
Автор: | Vlad [ 30 авг 2017 15:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Проблема не зникає: В Сумській області теж розбіжність 0,8-1 м. |
Автор: | Ryvol [ 30 авг 2017 22:04 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Vlad писал(а): Проблема не зникає: В Сумській області теж розбіжність 0,8-1 м. Яка проблема? Так і не зрозумів, у чому розбіжність 0,8-1 м. Довжини змінюються, чи які метри? Якщо ділянка має багато гектарів, однозначно буде розбіжність площ, якщо поворотні точки лежать далеко одна від одної. У ділянок по 2.0000 га буває змінюється, буває ні. Статистику не вів. Але це Нормально. Так і має буть. СК-63 та МСК-хх (УКС-2000, хх-ської області) не можуть накладатись лінія в лінію. Це не похідна система координат одна від іншої. Це Різні системи координат. Перераховуються тут не довжини і не площі, а координати кожної точки окремо. Щоб усе сходилось, потрібно ВСЮ карту в НКС перевести в одну систему УКС і тоді дивитись на розбіжності з накладками. І робить потрібно у якійсь одній СК, а ми тулемо одне до одного те, що не має нічого спільного щоб зтулити. Неможливо "впіхнуть невпіхуєме". Якщо НКС "бачить" накладку, то точно не очима, а перераховує Вашу ділянку з УСК-2000 в СК-63, або навпаки. Якщо в НКС накладка між різними СК, попросіть у реєстратора суміжну ділянку у тій СК в якій Ви здаєте свою (я ще не взнавав чи вони таке можуть зробить), і перевірить у себе в чому накладка. Або самі перерахуйте суміжну ділянку із СК-63 в УСК-2000 і зробіть свою Без накладок. Всерівно робить роботу потрібно, і здавать файли також... |
Автор: | Vlad [ 31 авг 2017 16:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Справа в тому, що НКС та Діжиталс використовують різні формули (або перхідні точки) при перерахунку координат. Тому підтвердження: Маємо дві суміжні ділянки в системі СК-63. Одна з них здається в НКС раніше в системі СК-63. Друга ділянка здаєть пізніше, перерахована в МСК-59 з допомогою Діжиталс. НКС при перевірці дає перетин між ними 95 сантиметрів. Надати координати перетину в системі МСК-59 реєстратор не має змоги, або так каже. Тому залишається таке: робимо "printscreen" екрану реєстратора, потім цей знімок перетворюємо в растрову підложку (викоритовуючи координати ділянки), а потім "соваємо" ділянку по цій підложці, добиваючись усунення перетину. Добра методика? Запропонуйте кращу. |
Автор: | fendak [ 15 сен 2017 22:44 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Купив в інституті (НДІГК) 10 пукнтів. Дали координати одночасно і в СК-63 і в МСК-46. Закинув в Digitals точки по координатах СК-63, конвертував програмою Digitals через меню Реєстри в МСК-46. Потім на них наклав точки в МСК-46, які отримав в НДІГК. В результаті по 10 точках розходження від 0,0008 до 0,02 (тобто, не більше 2 см). 2 см - це також багато, враховуючи, що допустима накладка в НКС до 1-2 мм. Навіть, якщо усунуть цю неточність до 1-3 метрів між калькулятором НДІГК і НКС, проблем з накладками сусідніх ділянок між СК-63 та МСК для користувачів Digitals все одно буде багато. |
Автор: | usp [ 06 мар 2018 12:32 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
День добрый. Помогите, пожалуйста, возможно ли сделать для МСК18 настройки датума, такие как например для УСК2000 5 зоны? Вот в таком виде: ArcGIS=PROJCS["Ukraine_2000_GK_Zone_5",GEOGCS["GCS_Ukraine_2000",DATUM["D_Ukraine_2000",SPHEROID["Krasovsky_1940",6378245.0,298.3]],PRIMEM ["Greenwich",0.0],UNIT["Degree",0.0174532925199433]],PROJECTION["Gauss_Kruger"],PARAMETER["False_Easting",5500000.0],PARAMETER["False_Northing",0.0],PARAMETER ["Central_Meridian",27.0],PARAMETER["Scale_Factor",1.0],PARAMETER["Latitude_Of_Origin",0.0],UNIT["Meter",1.0],AUTHORITY["EPSG",5563]] |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 06 мар 2018 23:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
usp писал(а): День добрый. Помогите, пожалуйста, возможно ли сделать для МСК18 настройки датума, такие как например для УСК2000 5 зоны? Вот в таком виде: ArcGIS=PROJCS["Ukraine_2000_GK_Zone_5",GEOGCS["GCS_Ukraine_2000",DATUM["D_Ukraine_2000",SPHEROID["Krasovsky_1940",6378245.0,298.3]],PRIMEM ["Greenwich",0.0],UNIT["Degree",0.0174532925199433]],PROJECTION["Gauss_Kruger"],PARAMETER["False_Easting",5500000.0],PARAMETER["False_Northing",0.0],PARAMETER ["Central_Meridian",27.0],PARAMETER["Scale_Factor",1.0],PARAMETER["Latitude_Of_Origin",0.0],UNIT["Meter",1.0],AUTHORITY["EPSG",5563]] попробуйте так: ArcGIS=PROJCS["Ukraine_2000_MSK_18",GEOGCS["GCS_Ukraine_2000",DATUM["D_Ukraine_2000",SPHEROID["Krasovsky_1940",6378245.0,298.3]],PRIMEM ["Greenwich",0.0],UNIT["Degree",0.0174532925199433]],PROJECTION["Gauss_Kruger"],PARAMETER["False_Easting",300000.0],PARAMETER["False_Northing",0.0],PARAMETER ["Central_Meridian",28.5],PARAMETER["Scale_Factor",1.0],PARAMETER["Latitude_Of_Origin",0.0],UNIT["Meter",1.0]] |
Автор: | m_alien77 [ 10 авг 2018 15:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Появился такой вопрос: Вы в своем датуме для УСК2000 используете коэффициенты хельмерта и называете их Н2000. Если я хочу использовать свои (неважно насколько точные или нет) коэффициенты для УСК2000 (и МСКхх) как это осуществить и будет ли при этом Digitals использовать мои коэффициенты при пересчете из УСК2000 в СК63(42)? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 13 авг 2018 08:22 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Пользователь в праве использовать свои коеф. Хельмерта, H2000 - единственный именованный набор коеффициентов. см. пример в datums.ini ([SK63], например). Helmert_transformation |
Автор: | m_alien77 [ 19 авг 2018 09:32 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Dmitry_Zolotar писал(а): см. пример в datums.ini ([SK63], например) Спасибо что ответили, это я видел и знаю как использовать, а вот как использовать свои коэффициенты хельмерта при трансформации из УСК2000 в СК63 через вкладку "Реестры-Пересчитать из УСК2000 в ск63"? |
Автор: | fendak [ 24 дек 2018 22:34 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 | ||
Конвертую ділянку через меню Реєстри спочатку в УСК-2000, потім в МСК і бачу таку картину (на зображенні). Тобто, точки ділянки розходяться із точками інших шарів. Коли такий файл зберегти, не зробивши перед тим контроль вузлів, то з нього після відкриття залишаться тільки два межові знаки, все решта зникне. Як виявилося, проблема виникає тільки у випадку, коли один із шарів перед перетворенням в іншу СК має винесені підписи на карті. Після петервоення в іншу СК цей шар якось не коректно перетворюється. Розумію, що свята на носі, але виправте, будь ласка це, бо в людей зникають обмінні файли. Дякую.
|
Автор: | Ryvol [ 03 янв 2019 18:23 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
fendak писал(а): Конвертую ділянку через меню Реєстри спочатку в УСК-2000, потім в МСК і бачу таку картину (на зображенні). Тобто, точки ділянки розходяться із точками інших шарів. Коли такий файл зберегти, не зробивши перед тим контроль вузлів, то з нього після відкриття залишаться тільки два межові знаки, все решта зникне. Як виявилося, проблема виникає тільки у випадку, коли один із шарів перед перетворенням в іншу СК має винесені підписи на карті. Після петервоення в іншу СК цей шар якось не коректно перетворюється. Розумію, що свята на носі, але виправте, будь ласка це, бо в людей зникають обмінні файли. Дякую. Так підтверджую, що при перерахунку, координати об'єкта із винесеними підписами відрізняються від координат, якщо не виносить підписи. Питання: Чому у відкритих ХМЛ файлах не працює функція у Властивостях карти - Точність координат? Коли після перерахунку координат поміняти Точність координат із 4 знаків на 3 знаки (альтернатива для "контролю вузлів"), то всерівно залишаються 4 знаки після коми. Зміна Точності координат у Властивостях карти працює тільки в DMF файлах? |
Автор: | fendak [ 03 янв 2019 19:45 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
я уже взагалі не розумію, що у програмі твориться з округленнями координат. 6 серпня просив вас за цю проблему (дивіться тут), в кінці серпня уже все працювало суперово. Координати округлювалися однаково і в скриптах і в карті. Але зараз знову та сама проблема вилізла. Знову появилися розходження. Тобто, ви повернули все назад? По якій причині? І як бути тепер з цими розходженнями? |
Страница 8 из 10 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |