Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
Деление участка по площади http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19684 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | Петрович [ 02 май 2017 08:46 ] | ||
Заголовок сообщения: | Деление участка по площади | ||
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, почему при делении исходного земельного участка, образуемые земельные участки, выходят за рамки исходного и иногда накладываются друг на друга (в пределах одного сантиметра).
|
Автор: | fendak [ 02 май 2017 13:31 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Деление участка по площади |
В мене ваш шаблон відображається без ніяких накладань. У вас щось з налаштувннями відображення точності координат - дивіться ТУТ, як треба налаштувати програму. Точність площі та координат замість два знаки ставте всюди три, бо з ІН4 вже не працюємо, а ХМЛ підтримує і три знаки. Також, рекомендую і в властивостях карти вашої поставити не максимальне значення в точності координат, а три знаки також, бо інакше координати ХМЛ будуть відрізнятися від тих, що на карті. А може і площа скакати, навіть. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |