Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
Зміщення суміжників вбік при формуванні через DMT-шаблони http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19628 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | fendak [ 14 апр 2016 21:32 ] |
Заголовок сообщения: | Зміщення суміжників вбік при формуванні через DMT-шаблони |
Добрий вечір! Може хтось зустрічався з такою ситуацією, коли при формуванні Кадастрового плану через DMT шаблон суміжники (і також об'єкти Border, які розмальовують суміжники в різні кольори) не співпадають із іншими шарами, зміщуються приблизно на пів метра в одну сторону, як на скриншоті. Це відбувається тільки, коли в шаблоні стоїть автомасштаб OBJECTSCALE. І при цьому з одних обмінників добре, з інших - ні. Різниці в обмінниках не знайшов. В оригіналі файл ХМЛ добрий, контроль вузлів проводив, копіював на нову карту, перезберігав і все одно. Видалив всі шари крім ХМЛ Земельна ділянка та суміжника. Перевірив властивості карти. Перевірив чи співпадають координати точок в ділянці і суміжнику. Все одно те саме. Де воно ще може зберігатися? Обмінник, з якого так із зміщенням формується додаю. http://rghost.ru/download/7gn7QxWYg/523110c508c400b577640c2a0d11b1a63efdd41d/523110c508c400b577640c2a0d11b1a63efdd41d/%D0%A5%D0%9C%D0%9B.dmf |
Автор: | Ryvol [ 19 апр 2016 03:30 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Зміщення суміжників вбік при формуванні через DMT-шаблони |
Доброго дня. Завантажив Ваш файл, попробував у себе... Оскільки масштаб у карті (файлі) шаблону 500, а при виведенні Вашого "маленького" об'єкта автомасштаб перетворюється на 200 і "роз'їжджаються" в різні сторони суміжники, ділянка та Border. Питання вирішується зміною масштабу шаблону (карти) у файлі CP.dmt із 500 на 200, чи 100, чи 50... Неможу добавить фото, мені на сайті повідомлення про "Достигнут максимальный общий размер ваших вложений." Відправив електронку. |
Автор: | fendak [ 19 апр 2016 15:51 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Зміщення суміжників вбік при формуванні через DMT-шаблони |
Дякую. Тоді питання до авторів Digitals, як так може відбуватися, адже це одна і та ж точка, одна і та ж координата. Чого суміжники скачуть на іншу точку в координатах? Це ж не точка на лінії. До речі, ця проблема актуальна ще й при створенні обмежень, які не мають спільних точок із іншими контурами ділянки. Інколи поворотні точки вискакують за межі конутуру ділянки і після збереження обмеження просто зникає. Доводися кожного разу перевіряти, чи точки контуру обмеження, будучи формально на лінії не вилазять насправді за неї. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 19 апр 2016 18:02 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Зміщення суміжників вбік при формуванні через DMT-шаблони |
Точки виходу обмежень мають бути закріплені межовими знаками, тобто і точка там має бути. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |