Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 23 ноя 2017 02:11

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 179 ]  На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 23 янв 2017 13:35 
Гуру
Гуру

дак уже давно реализовано))) Вы когда нажимаете на слои начните на клавиатуре набирать название слоя и Вас автоматом на него закинет

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 23 янв 2017 13:53 
Администратор
Администратор

kol_s писал(а):
Доброго дня. Чи можливо реалізувати пошук менюв закладках Правка- та Збір-Активний шар (зараз просто вискакує список шарів, було б краще щоб вискакував список + у верхній строкі можна було вводити текст, який сортував шари з відповідною літерою чи словом)

Варіантів пошуку є декілька. Коли у вас відкритий список шарів, просто набирайте назву на клавіатурі.
Те саме можна зробити взагалі не переходячи на закладки і не відкриваючи список.
Просто натисніть та утримуйте клавішу <Shift> і набирайте назву шару.

Ще є клік правою кнопкою на невідкритому списку, а також панель Избранные слои.

СообщениеДобавлено: 25 янв 2017 13:46 
Специалист
Специалист

Sergey Oleynik писал(а):
Варіантів пошуку є декілька.

:oops: :roll:

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 02 фев 2017 09:13 
Специалист
Специалист

А возможно ли в программу добавить функционал, чтобы при работе в программе на основном мониторе работаешь с растром в моно режиме, а на втором мониторе в другой форме (окне) отображается векторная карта на других подложках (2, 3, 4 дополнительных карты в режиме просмотра без возможности редактировать) что то на подобие стерео режима...

СообщениеДобавлено: 04 фев 2017 16:02 
Гуру
Гуру

Додайте будь ласка в налаштуваннях збереження xml записувати/не записувати КОАТУУ в зону

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 23 фев 2017 14:28 
Эксперт
Эксперт

Додайте будь ласка в налаштування вибір додавати чи ні в вирізаний полігон розміри та номери точок, а так само щоб вирізки були пунктиром

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 18 мар 2017 09:52 
Специалист
Специалист

непогано було б додати можливість завантажувати графічні зображення за допомогою html підписів

СообщениеДобавлено: 18 авг 2017 14:40 
Эксперт
Эксперт

Пожалуйста добавьте ссылочку на поштовий індекс а також на район та населений пункт.

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 19 ноя 2017 13:28 
Специалист
Специалист

Шановні друзі, колеги, партнери чи як вам подобається !
Безперечно, і це зрозуміло, що кожна "новинка", кожна зміна в роботі компонентів програми має на меті додати нові, корисні властивості, чи ліквідувати якісь попередні недоліки... Але, на жаль, не завжди виходить так, як хотілося.
Я довго збирався написати, аж поки не "достало" .Тепер по суті проблеми.
Як і більшість, я використовую Digitals не в якості іграшки, а як Ви розумієте, для вирішення цілком конкретних виробничих задач. Для цієї роботи використовується не лише Digitals, а й інші засоби, Excel наприклад, SQL ... та мало ще чого... В процесі роботи часто-густо Digitals запускається сторонніми додатками, і в потрібний момент він має виконати свою частину задачі ... АЛЕ ТУТ БАЦ !!!! : "Ви ж давно не оновлювали Digitals!, а він став кращим ... " То це класно !!!! Але НЕ НА ЧАСІ !!!, бо в даний момент я чекаю що він зробить ту конкретну роботу ради якої я його запускаю !!! То мало того.... відмова негайно покинути свою роботу і зайнятись оновленням Digitals нічого не дає !!!!! Все рівно мені "тупому".... запускається браузер..... а за спиною в мене стоять мої клієнти, рота роззявили, як же воно все працює .... ??? А він тобі на: "де рукав пришивається"...спочатку онови.!......
Шановні !, я від вас багато не прошу, лише не вважати мене настільки тупим, що наче я не знаю, або забув, що Digitals можна оновити. Достатньо того, що Microsoft достали вже всіх своєю "десяткою" з її безкінечними оновленнями... Довіряйте, прошу , своїм користувачам. Наш рівень трохи вищий від "мешканця соціальних мереж".

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 19 ноя 2017 19:31 
Эксперт
Эксперт

Вовчанський Юрій писал(а):
Шановні друзі, колеги, партнери чи як вам подобається !

щось подібне було viewtopic.php?p=39207#39207

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 21 ноя 2017 17:31 
Гуру
Гуру

Вовчанський Юрій писал(а):
...АЛЕ ТУТ БАЦ !!!! : "Ви ж давно не оновлювали Digitals!, а він став кращим ... " То це класно !!!! Але НЕ НА ЧАСІ !!!, бо в даний момент я чекаю що він зробить ту конкретну роботу ради якої я його запускаю !!! ...
Хочу поточнити.

Справді, якщо працюєш постійно за "своїм" компом - одним комп'ютером, то менше з тим: оновив (бо додано функціонал, який застосовуєш) і забув. Але якщо ставиш Digitals щораз на інші компи, і оновлювати їм не треба - бо нема в скриптах нових функцій, нового функціоналу їм на разі поки НЕТРЕБА? А Digitals запускається в тебе з Excel, який чекає відповіді від Digitals? Все - труба. Зливай воду.

Здається розробники мали б розуміти: оновляти Digitals будуть тоді, коли без нових можливостей не обійтись зі старшим збиранням, а нав'язування оновлення таким способом як зараз це є - як на мене просто смішно виглядає. Смішно, але більше СУМНО від такої недовіри. Ба більше - СУМНО ЩО НЕ ПРАЦЮЄ ТАК КЛАСНО, ЯК ПРАЦЮВАЛО ДО ТОГО коли Digitals "став кращим".

Переборщили, а чи повернуть нам розробники можливість зв'язки Digitals з іншими застосунками без "Ви давно не оновляли програму"? Чи всьо - забудьте про логіку!

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 21 ноя 2017 23:15 
Гуру
Гуру

Всюди є плюси і мінуси.
Те, що дане повідомлення вискакує для простого користувача - це хтось добре придумав. Бо користувачі реально забувають про оновлення програми. А потім питають, а чого в мене такої кнопки нема (ті ж Реєстри).

Але тут вилізли і мінуси. Крім описаних, наведу ще один, який і мене змусив засумніватися в доцільності такого вікна.

В мене на комп'ютері багато копій програми. Тестую різні скрипти на різних варіантах програми. І деколи мені треба старішу версію мати. Бо не усі мають нові версії. Я вже звик. Але кожного разу даю відміну оновлення і ще й мушу закривати це назойливе вікно з браузера. Воно реально зайве.

Може варіантом буде дати можливість скажемо так "не початківцям" відключати це вікно в константах програми?

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 22 ноя 2017 09:52 
Гуру
Гуру

У вчорашній версії з'явилась константа UpdatePrompt, її значення за замовчуванням "1". Змініть на "0" для вимкнення діалогу про оновлення.

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 22 ноя 2017 11:37 
Гуру
Гуру

Чемно дакуєм розробникам за підтримку!

Профиль Отправить email  

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 179 ]  На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовой пояс: UTC + 2 часа