Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 28 мар 2024 21:04

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 193 ]  На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 23 янв 2017 13:35 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
01 мар 2008 11:46
Сообщения: 218
дак уже давно реализовано))) Вы когда нажимаете на слои начните на клавиатуре набирать название слоя и Вас автоматом на него закинет


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 23 янв 2017 13:53 
Администратор
Администратор

Зарегистрирован:
28 авг 2004 17:19
Сообщения: 1009
kol_s писал(а):
Доброго дня. Чи можливо реалізувати пошук менюв закладках Правка- та Збір-Активний шар (зараз просто вискакує список шарів, було б краще щоб вискакував список + у верхній строкі можна було вводити текст, який сортував шари з відповідною літерою чи словом)

Варіантів пошуку є декілька. Коли у вас відкритий список шарів, просто набирайте назву на клавіатурі.
Те саме можна зробити взагалі не переходячи на закладки і не відкриваючи список.
Просто натисніть та утримуйте клавішу <Shift> і набирайте назву шару.

Ще є клік правою кнопкою на невідкритому списку, а також панель Избранные слои.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш skype, e-mail и телефон находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals | Страница в Facebook


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 25 янв 2017 13:46 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
09 июл 2012 21:08
Сообщения: 36
Sergey Oleynik писал(а):
Варіантів пошуку є декілька.

:oops: :roll:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 02 фев 2017 09:13 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
07 сен 2007 18:45
Сообщения: 54
Откуда: Україна
А возможно ли в программу добавить функционал, чтобы при работе в программе на основном мониторе работаешь с растром в моно режиме, а на втором мониторе в другой форме (окне) отображается векторная карта на других подложках (2, 3, 4 дополнительных карты в режиме просмотра без возможности редактировать) что то на подобие стерео режима...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 04 фев 2017 16:02 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
02 апр 2013 15:28
Сообщения: 177
Додайте будь ласка в налаштуваннях збереження xml записувати/не записувати КОАТУУ в зону


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 23 фев 2017 14:28 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
29 окт 2012 12:15
Сообщения: 99
Откуда: Запорізька область, м. Кам'янка-Дніпровська
Додайте будь ласка в налаштування вибір додавати чи ні в вирізаний полігон розміри та номери точок, а так само щоб вирізки були пунктиром


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 18 мар 2017 09:52 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
25 окт 2007 14:47
Сообщения: 29
Откуда: наразі Україна, м.Жидачів
непогано було б додати можливість завантажувати графічні зображення за допомогою html підписів


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 18 авг 2017 14:40 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
29 окт 2012 12:15
Сообщения: 99
Откуда: Запорізька область, м. Кам'янка-Дніпровська
Пожалуйста добавьте ссылочку на поштовий індекс а також на район та населений пункт.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 19 ноя 2017 13:28 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
06 сен 2013 10:50
Сообщения: 22
Шановні друзі, колеги, партнери чи як вам подобається !
Безперечно, і це зрозуміло, що кожна "новинка", кожна зміна в роботі компонентів програми має на меті додати нові, корисні властивості, чи ліквідувати якісь попередні недоліки... Але, на жаль, не завжди виходить так, як хотілося.
Я довго збирався написати, аж поки не "достало" .Тепер по суті проблеми.
Як і більшість, я використовую Digitals не в якості іграшки, а як Ви розумієте, для вирішення цілком конкретних виробничих задач. Для цієї роботи використовується не лише Digitals, а й інші засоби, Excel наприклад, SQL ... та мало ще чого... В процесі роботи часто-густо Digitals запускається сторонніми додатками, і в потрібний момент він має виконати свою частину задачі ... АЛЕ ТУТ БАЦ !!!! : "Ви ж давно не оновлювали Digitals!, а він став кращим ... " То це класно !!!! Але НЕ НА ЧАСІ !!!, бо в даний момент я чекаю що він зробить ту конкретну роботу ради якої я його запускаю !!! То мало того.... відмова негайно покинути свою роботу і зайнятись оновленням Digitals нічого не дає !!!!! Все рівно мені "тупому".... запускається браузер..... а за спиною в мене стоять мої клієнти, рота роззявили, як же воно все працює .... ??? А він тобі на: "де рукав пришивається"...спочатку онови.!......
Шановні !, я від вас багато не прошу, лише не вважати мене настільки тупим, що наче я не знаю, або забув, що Digitals можна оновити. Достатньо того, що Microsoft достали вже всіх своєю "десяткою" з її безкінечними оновленнями... Довіряйте, прошу , своїм користувачам. Наш рівень трохи вищий від "мешканця соціальних мереж".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 19 ноя 2017 19:31 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
21 дек 2012 16:33
Сообщения: 134
Вовчанський Юрій писал(а):
Шановні друзі, колеги, партнери чи як вам подобається !

щось подібне було viewtopic.php?p=39207#39207


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 21 ноя 2017 17:31 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июн 2010 06:35
Сообщения: 823
Откуда: Ліспроект Володимир Вовчанський
Вовчанський Юрій писал(а):
...АЛЕ ТУТ БАЦ !!!! : "Ви ж давно не оновлювали Digitals!, а він став кращим ... " То це класно !!!! Але НЕ НА ЧАСІ !!!, бо в даний момент я чекаю що він зробить ту конкретну роботу ради якої я його запускаю !!! ...
Хочу поточнити.

Справді, якщо працюєш постійно за "своїм" компом - одним комп'ютером, то менше з тим: оновив (бо додано функціонал, який застосовуєш) і забув. Але якщо ставиш Digitals щораз на інші компи, і оновлювати їм не треба - бо нема в скриптах нових функцій, нового функціоналу їм на разі поки НЕТРЕБА? А Digitals запускається в тебе з Excel, який чекає відповіді від Digitals? Все - труба. Зливай воду.

Здається розробники мали б розуміти: оновляти Digitals будуть тоді, коли без нових можливостей не обійтись зі старшим збиранням, а нав'язування оновлення таким способом як зараз це є - як на мене просто смішно виглядає. Смішно, але більше СУМНО від такої недовіри. Ба більше - СУМНО ЩО НЕ ПРАЦЮЄ ТАК КЛАСНО, ЯК ПРАЦЮВАЛО ДО ТОГО коли Digitals "став кращим".

Переборщили, а чи повернуть нам розробники можливість зв'язки Digitals з іншими застосунками без "Ви давно не оновляли програму"? Чи всьо - забудьте про логіку!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 21 ноя 2017 23:15 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 797
Откуда: Львівська область
Всюди є плюси і мінуси.
Те, що дане повідомлення вискакує для простого користувача - це хтось добре придумав. Бо користувачі реально забувають про оновлення програми. А потім питають, а чого в мене такої кнопки нема (ті ж Реєстри).

Але тут вилізли і мінуси. Крім описаних, наведу ще один, який і мене змусив засумніватися в доцільності такого вікна.

В мене на комп'ютері багато копій програми. Тестую різні скрипти на різних варіантах програми. І деколи мені треба старішу версію мати. Бо не усі мають нові версії. Я вже звик. Але кожного разу даю відміну оновлення і ще й мушу закривати це назойливе вікно з браузера. Воно реально зайве.

Може варіантом буде дати можливість скажемо так "не початківцям" відключати це вікно в константах програми?

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 22 ноя 2017 09:52 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
У вчорашній версії з'явилась константа UpdatePrompt, її значення за замовчуванням "1". Змініть на "0" для вимкнення діалогу про оновлення.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 22 ноя 2017 11:37 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июн 2010 06:35
Сообщения: 823
Откуда: Ліспроект Володимир Вовчанський
Чемно дакуєм розробникам за підтримку!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ К РАЗРОБОТЧИКАМ
СообщениеДобавлено: 24 апр 2021 14:53 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июн 2010 06:35
Сообщения: 823
Откуда: Ліспроект Володимир Вовчанський
Доброго дня розробникам.
Мучить мене одне питання, щодо роботи функції з меню ЦМР > Переприсвоїти висоти....

Як написано в підручнику: "Отдельно остановимся на команде глобального переприсвоения высот. Данная команда позволяет проинтерполировать все объекты карты на основе объектов, имеющих правильные высоты".

Отже, функція присвоює висоти ВСІМ ОБ'ЄКТАМ карти, ЯКІ НЕ БУЛИ ПОЗНАЧЕНІ ПЕРЕД ЗАПУСКОМ ФУНКЦІЇ, інтерполюючи висоту тих об'єктів, які були позначені. Все зрозуміло, на вході функції є об'єкти карти: позначені та непозначені. Але...

Якщо в карті є об'єкти горизонталей, статус шару яких - "Прихований", чому при необхідності переприсвоїти висоти декільком, непозначеним об'єктам, функція присвоює нові висоти горизонталям? Можна сказати "учи матчасть". Вони ж приховані, а значить - непозначені. Треба просто змінити статус шару горизонталей, позначити їх і "вуаля". Однак...

Якщо в карту вставлено растрові зображення, статус шару яких "Лише відображення" і висота їхня рівна 0, позначати растри перед присвоєнням висот не можна. Нуль-висота, якщо растри будуть позначені, братиме участь в інтерполяції! Лишається змінювати статус зображень, тимчасово вирізати їх з карти та, після присвоєння висот - повертати їх в карту з буфера.

Як вийти з ситуації? Можливо змінити концепцію таким чином: ФУНКЦІЯ "ПЕРЕПРИСВОЇТИ ВИСОТИ..." ПРИСВОЮЄ ВИСОТИ НЕПОЗНАЧЕНИХ ОБ'ЄКТІВ, СТАТУС ЯКИХ "РЕДАГУВАННЯ"?

Питання може бути дискусійне для функції меню ЦМР > Переприсвоїти висоти..., але ж скриптова функція @Map.CalculateZ X Y [ParamIndex] повертає висоту, інтерпольовану лише з об'єктів зі статусом "Редагування". Чи не так?

По суті, що виходить: ми змінюємо значення атрибута об'єктів, статус яких забороняє таку зміну :oops: ?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 193 ]  На страницу Пред.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 137


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB