Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
Імпорт даних про привязку http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1506 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | sir___j [ 16 мар 2010 13:19 ] |
Заголовок сообщения: | Імпорт даних про привязку |
Потрібно імпортувати дані про прив'язку растру з *.tab файлу (непогано було б додати підтримку файлів прив'язки *.map (ozi explorer), *.tifw). Файл лежить в каталозі з растром, при відкритті прив'язка растру зчитується, проте ні записати її в заголовок tiff-файлу, ні в models.ini неможливо. Хоча це корисно для подальшої роботи з растром (трансформування СК та ін.) Вважаю, що можливість такого імпорту була б корисна багатьом користувачам. |
Автор: | ROMANU4 [ 16 мар 2010 13:26 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
підтримую такий функціонал, такі можливості будуть корисні! |
Автор: | paul [ 16 мар 2010 14:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
Такая возможность уже есть Растр/Ориентирование/Архив. |
Автор: | ROMANU4 [ 16 мар 2010 14:14 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
там є можливість експорту, а не імпорту... |
Автор: | misha_OD [ 16 мар 2010 16:24 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
Якщо у вас є файли привязки TAB або World-файли (tifw, bpw ...), то ви можете відкрити такі растри командою Вставка/Растрове зображення.... І не потрібно нічого імпортувати. |
Автор: | Olg@ [ 16 мар 2010 16:47 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
sir___j писал(а): записати її в заголовок tiff-файлу Здесь полностью поддерживаю. Очень хотелось бы иметь такую возможность, чтобы не мучатся не с сами файлами привязки, не с "ручным" пересчетом в разные системы координат. |
Автор: | sir___j [ 16 мар 2010 17:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
misha_OD писал(а): Якщо у вас є файли привязки TAB або World-файли (tifw, bpw ...), то ви можете відкрити такі растри командою Вставка/Растрове зображення.... І не потрібно нічого імпортувати. я знаю як відкривати такі растри. Питання в імпорті даних про прив’язку в заголовок tiff-файлу або в models.ini для подальшого опрацювання. |
Автор: | pippa [ 17 мар 2010 11:07 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
поддерживаю на все 110% Сама мучаюсь... есть город в местной системе координат и привязкой в TAB. Нужно перепривязать их с помощью Растр-Ориентирование и сделать из них GeoTiff. |
Автор: | misha_OD [ 17 мар 2010 13:36 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
Можна попробувати такий варіант: http://www.geosystema.net/forum/viewtop ... D1%83#6435 Тоді дані про привязку будуть записані в Models.ini. А щодо GeoTiff, то я думаю що його треба перепривязати по новому (по опорних точках), якщо як вихідний растр у вас був файл не-Tiff формату. Тому що: Bondarets Alexander писал(а): ... размер изображения в пикселах для BMP формата и TIFF не совпадают. Внутренний размер TIF Tiled всегда кратен размеру тайла (обычно 256 пикселей). Поэтому напрямую экспортировать данные ориентирования нельзя, это по-сути уже другое изображение. viewtopic.php?f=1&t=702&start=0 |
Автор: | pippa [ 31 мар 2010 13:27 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
Нашла решение данной проблемы - и спешу поделиться со всеми Вами. Программа GTT - наши братья поляки свояли. опробовала - всё работает на ура -
|
Автор: | sir___j [ 13 янв 2011 15:14 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
хтось з розробників все-таки відпишеться? така можливість буде додана? чи, можливо, вже є способи як це виконати в Digitals? |
Автор: | pippa [ 14 янв 2011 14:01 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
sir___j писал(а): хтось з розробників все-таки відпишеться? така можливість буде додана? чи, можливо, вже є способи як це виконати в Digitals? а чем Вам не понравилась GTT? |
Автор: | sir___j [ 15 янв 2011 09:39 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт даних про привязку |
Цитата: а чем Вам не понравилась GTT? на жаль, в заголовок мого растру (навіть після конвертування в tif DIPEDIT'ом) GTT не може записати дані про прив’язку з tfw. Окрім цього, все-таки добре було б виконувати весь комплекс робіт в одній програмі. p.s. Потрібно для того, шоб трансформувати растр в іншу СК. У випадку, коли прив’язка у вигляді tfw-файлу - растр вставити як блок тріангуляції неможливо. Відповідно і трансформувати його також неможливо. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |