Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1047 |
Страница 10 из 15 |
Автор: | Poltavan [ 26 май 2016 14:36 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. | ||
Доброго здоров'я! Колеги, вже 3 дні не вантажаться знімки та карта з Кадастру України, до того ж у всієї нашої організації. Ніхто не в знає чого так?
|
Автор: | voha [ 26 май 2016 14:55 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
3 дні кажете Слідкуйте трішки за форумом. |
Автор: | voha [ 29 июн 2016 10:55 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Доброго дня всім. Зіткнувся з такою прикрістю: - в Google Earth є знімок 2015 року Вложение: demo.jpg [ 25.19 Кб | Просмотров: 12761 ] - опція "Використовувати кеш" виключена, кеш очищений. Питання: чому Digitals вантажить знімки 2011-го року і вперто не хоче вантажити 2015-го? Будьте ласкаві, може є в когось якісь пояснення? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 30 июн 2016 10:25 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
версія 692 - некорректна (не так давно була 196) Google maps API видає в консоль кілька попереджень, у т.ч. "NoApiKeys" і "RetiredVersion" Щось знову змінилось в Google maps API, будемо розбиратись. |
Автор: | voha [ 19 авг 2016 13:37 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Dmitry_Zolotar писал(а): версія 692 - некорректна (не так давно була 196) Результатом експериментів стали такі факти:Google maps API видає в консоль кілька попереджень, у т.ч. "NoApiKeys" і "RetiredVersion" Щось знову змінилось в Google maps API, будемо розбиратись. - при визначенні верcії знімків "автоматично" знімок 2015 року не вантажиться, при версії 699 - вантажиться; - знімок 2014-го року, що є в GoogleEarth, не вантажиться при версії 699. Однак знімок 2014-го року не знаходить і SASPlanet! Ймовірно, це якийсь "лівий" знімок, і актуальна версія знімків Google все-таки 699. |
Автор: | sanyok [ 16 ноя 2016 14:22 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Всім доброго дня! Підкажіть, чи не з'явилася часом можливість отримувати кадастрові номери ділянок із загруженої "публічки". Може є якась "приблуда", що може отримати координати з Digitals, і по ним видати кадастровий номер з публічки. А ще питання по самій "публічці". Може хто знає що то за фігня, що проглядаєш кадастрову карту зблизька - нема ділянки в базі, починаєш віддаляти - на певному етапі з'являється. |
Автор: | Артем Сорокін [ 16 ноя 2016 17:24 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
sanyok писал(а): Всім доброго дня! Підкажіть, чи не з'явилася часом можливість отримувати кадастрові номери ділянок із загруженої "публічки". Може є якась "приблуда", що може отримати координати з Digitals, і по ним видати кадастровий номер з публічки. А ще питання по самій "публічці". Може хто знає що то за фігня, що проглядаєш кадастрову карту зблизька - нема ділянки в базі, починаєш віддаляти - на певному етапі з'являється. для вас записал, или вам еще что то нужно https://youtu.be/Yty_Tizv9HE |
Автор: | sanyok [ 17 ноя 2016 09:11 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Артем Сорокін писал(а): для вас записал, или вам еще что то нужно https://youtu.be/Yty_Tizv9HE Нічого більше не потрібно. Дякую!!! Потрібно слідкувати за новинами. Капець, як соромно |
Автор: | wratar [ 06 дек 2016 10:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Артем Сорокін писал(а): sanyok писал(а): Всім доброго дня! Підкажіть, чи не з'явилася часом можливість отримувати кадастрові номери ділянок із загруженої "публічки". Може є якась "приблуда", що може отримати координати з Digitals, і по ним видати кадастровий номер з публічки. А ще питання по самій "публічці". Може хто знає що то за фігня, що проглядаєш кадастрову карту зблизька - нема ділянки в базі, починаєш віддаляти - на певному етапі з'являється. для вас записал, или вам еще что то нужно https://youtu.be/Yty_Tizv9HE а как это работает? у меня кнопка "записать параметры объекта" не активна, и контур участка не вырисовывается? И программ от 05.12.2016 |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 07 дек 2016 10:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
wratar писал(а): у меня кнопка "записать параметры объекта" не активна, и контур участка не вырисовывается? Участок векторизируется только по "Картам", но не "Снимкам" или "Снимки+карты". |
Автор: | Ryvol [ 07 дек 2016 12:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Dmitry_Zolotar писал(а): wratar писал(а): у меня кнопка "записать параметры объекта" не активна, и контур участка не вырисовывается? Участок векторизируется только по "Картам", но не "Снимкам" или "Снимки+карты". Так, працює. А чи впливають іще якісь налаштування програми на точність векторизації окрім Level карти? Що помітно на перший погляд, то це те, що векторизація проходить по найближчих лініях та на кутах ділянки створює дві поворотні точки замість однієї. |
Автор: | mixey_dubno [ 31 янв 2017 12:02 ] | |||
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. | |||
Чому не коректно працює загрузка карти (кадастр україни)?? при загрузці є такі ділянки які не загружає і не показує що вони зареєстровані, для прикладу додаю малюнок
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 31 янв 2017 12:29 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
mixey_dubno писал(а): Чому не коректно працює загрузка карти (кадастр україни)?? при загрузці є такі ділянки які не загружає і не показує що вони зареєстровані, для прикладу додаю малюнок На публічній кадкарті немає тої ділянки. |
Автор: | mixey_dubno [ 31 янв 2017 15:25 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. | ||
Dmitry_Zolotar писал(а): mixey_dubno писал(а): Чому не коректно працює загрузка карти (кадастр україни)?? при загрузці є такі ділянки які не загружає і не показує що вони зареєстровані, для прикладу додаю малюнок На публічній кадкарті немає тої ділянки. Як це не має яж приклав скрін з кадастрвої карти!!!там є кадастровий номер 5621683500:04:014:0084. Доречі під нею теж є ділянка яка не підгружається в діджіталі 5621683500:04:014:0082. Прикладаю файл з ділянкою підгрузіть тай побачите P.S. таких ділянок вже зустрічав декілька але не приділяв цьому уваги
|
Автор: | aisa-soft [ 31 янв 2017 15:38 ] | |||
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. | |||
mixey_dubno писал(а): Dmitry_Zolotar писал(а): mixey_dubno писал(а): Чому не коректно працює загрузка карти (кадастр україни)?? при загрузці є такі ділянки які не загружає і не показує що вони зареєстровані, для прикладу додаю малюнок На публічній кадкарті немає тої ділянки. Як це не має яж приклав скрін з кадастрвої карти!!!там є кадастровий номер 5621683500:04:014:0084. Доречі під нею теж є ділянка яка не підгружається в діджіталі 5621683500:04:014:0082. Прикладаю файл з ділянкою підгрузіть тай побачите P.S. таких ділянок вже зустрічав декілька але не приділяв цьому уваги Очистить кэш или изменить путь
|
Страница 10 из 15 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |