Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
Пересчет в УСК2000 http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2801 |
Страница 6 из 10 |
Автор: | Sergey Oleynik [ 27 янв 2017 11:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Marina писал(а): Доброго дня!!! Підкажіть, будь ласка, чи правильно прописано datums? [MSK-53] a=6378245 f=298.3 Scale=1.0 FalseEast=300000 FalseNorth=0 CentralMeridian=33.8333 ZoneSize=3 AddZone=0 Helmert=H2000 Polynom=1 TiePoint1=X1(CK63) Y1(CK63) X1(УСК2000) Y1(УСК2000) Z1 TiePoint2=X2(CK63) Y2(CK63) X2(УСК2000) Y2(УСК2000) Z2 TiePoint3=X3(CK63) Y3(CK63) X3(УСК2000) Y3(УСК2000) Z3 TiePoint4=X4(CK63) Y4(CK63) X4(УСК2000) Y4(УСК2000) Z4 TiePoint5=X5(CK63) Y5(CK63) X5(УСК2000) Y5(УСК2000) Z5 Буду вдячна за відповідь. Связуючі точки і Polynom1 треба викинути [MSK-53] a=6378245 f=298.3 Scale=1.0 FalseEast=300000 FalseNorth=0 CentralMeridian=33.8333 ZoneSize=3 AddZone=0 Helmert=H2000 Але зараз створювати вручну нічого вже не потрібно. Поновіть Digitals. |
Автор: | Sergey Oleynik [ 27 янв 2017 11:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
kravazem писал(а): Vlad писал(а): [MSK-59] a=6378245 f=298.3 Scale=1.0 FalseEast=300000 FalseNorth=0 CentralMeridian=34°30' -Как правильно указать градусы и минуты ? ZoneSize=3 AddZone=0 Helmert=H2000 В долях градусів CentralMeridian=34.5 В останніх версіях можно вказувати осьовий і в градусах (34°30') також. Бо деякі з них, наприклад, 31°50 потребують забагато цифр у десятичному вигляді. |
Автор: | zahidzem [ 27 янв 2017 11:53 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 | ||
При пересчете границы сельского совета с СК-63 через реестры в УСК-2000 площадь с 3009,0627 становится 3009,4115 ... Беда. .. и шо делать? Попробуй голове это объяснить. И это все в одной зоне УСК-2000 (5)
|
Автор: | zahidzem [ 27 янв 2017 13:02 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Что никому не интересно? Попробуйте в диджитале перевести СК-63 в ск-42 большую площадь. Такая же фигня. Площадя отличаются. Если перевести СК-63 в УСК-2000 по калькулятору тот же пример - площадь получается 3009,4200 |
Автор: | Григорій [ 27 янв 2017 13:51 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Чи можна "офіційно" перераховувати координати земельних ділянок в Digitals без ДЗК? |
Автор: | zahidzem [ 27 янв 2017 13:59 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
А що ні? |
Автор: | Григорій [ 27 янв 2017 14:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Офіційно права на перерахунок координат передані ДЗК. Але вони говорять що в них на даний момент немає ані програми ані навчених кадрів. Експертам уже зараз потрібні нові координати (УСК-200) а НКС працює з старими (СК63). Проект порубає або експерт або реєстратор. Як результат можуть забрати сертифікат. |
Автор: | zahidzem [ 27 янв 2017 15:12 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Я не про те. Офіційно Діджитал заявив про перерахунок координат з ск-63 в УСК-2000. Лейка теж заявила про перерахунок. Нехай собі перераховують. Я про інше ... Як би не перераховувати ск-63 в УСК-2000, результат один і той самий-площі не збігаються. Площина і еліпсоіда це різне. ДЗК розуміє, що це маячня, і що площадя гулятимуть. З цього офіційно не переводять - будуть крайніми. Реєстратор, Мін'юст не пропустять різницю площ. От біда. |
Автор: | Григорій [ 27 янв 2017 15:35 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
zahidzem писал(а): Я не про те. Офіційно Діджитал заявив про перерахунок координат з ск-63 в УСК-2000. Лейка теж заявила про перерахунок. Нехай собі перераховують. Я про інше ... Як би не перераховувати ск-63 в УСК-2000, результат один і той самий-площі не збігаються. Площина і еліпсоіда це різне. ДЗК розуміє, що це маячня, і що площадя гулятимуть. З цього офіційно не переводять - будуть крайніми. Реєстратор, Мін'юст не пропустять різницю площ. От біда. Якщо Ми, або Ви раніше поміряли земельну ділянку і здали її в НКС в СК 63, а пізніше будемо здавати сусідню ЗД в УКС-200 то сумістити її з тією яка буде перерахована в НКС не зможемо. Кожна програма буде перераховувати по своєму. А реєстратори вимагають суміщеня точка в точку. Всі бази які напрацьовувались десятиліттями автоматично стануть невірними. А свої ж раніше здані ділянки ми будемо купувати в НКС з перерахованими координатами. |
Автор: | MWW [ 27 янв 2017 17:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
zahidzem писал(а): :| При пересчете границы сельского совета с СК-63 через реестры в УСК-2000 площадь с 3009,0627 становится 3009,4115 ... Беда. .. и шо делать? А вы после пересчета в УСК сделайте опору (три-четыре точки крайние) в СК63 и в УСК2000. И потом через систему координат - внести исходную (СК63) и новую проекцию (УСК2000) эти опорные, поставьте галочку "без масштабирования". Площадь не будет отличаться, а координаты в см конечно будут, но это ж межи населенного... Хотя конечно нужно к старым участкам пристыковываться... да.... задача |
Автор: | zahidzem [ 27 янв 2017 17:07 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Григорій, тут два варіанти, перший ск-63, + плата ДЗК за перерахунок, другий - стара база в архів а УСК-2000 на на виході. Нам і те і інше на руку. |
Автор: | zahidzem [ 27 янв 2017 17:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
В Диджитале опорные точки? это как? На сколько я,как геодезист,понимаю, надо выйти на местность и снять хотя бы 20-30 точек по периметру. в УСК 2000. тогда да опора обеспечена. Но площадь поменяется. Поверьте эксперемент уже проведен. Точность как в диджитале приблизительно. на 3000 га 40 соток + к площади. |
Автор: | MWW [ 27 янв 2017 17:21 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 | ||
zahidzem писал(а): В Диджитале опорные точки? это как Вот так:
|
Автор: | zahidzem [ 27 янв 2017 17:23 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Согласен. Но на плоскости. УСК 2000 не плоскость. |
Автор: | MWW [ 27 янв 2017 17:31 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
zahidzem писал(а): на 3000 га 40 соток + к площади. Это у Вас.А у нас на 3000 га - (минус) от площади на 8 соток. А допустим на 18 000 га - минус 2.2 га! Я так понимаю, у нас из-за степей и жары, ветром здувает и усыхает (помните как верхняя корка земли - засыхает, трескаеться и сворачиваеться в обратную сторону, а у вас наоборот из-за дождей разбухает)... |
Страница 6 из 10 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |