Аналитика http://geosystema.net/forum/ |
|
експор в Shapefile http://geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=3093 |
Страница 1 из 2 |
Автор: | КолосовАВ [ 20 окт 2013 13:30 ] |
Заголовок сообщения: | експор в Shapefile |
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. При экспорте в Shapefile сохраняются все слои какие есть в менеджере слоев.мне нужно експортировать только те, в которых я отрисовал свии обьекты(например: слои будівля,огорожа металева..) как быть? |
Автор: | voha [ 20 окт 2013 13:51 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
КолосовАВ писал(а): Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. При экспорте в Shapefile сохраняются все слои какие есть в менеджере слоев.мне нужно експортировать только те, в которых я отрисовал свии обьекты(например: слои будівля,огорожа металева..) как быть? Маєте на увазі Файл|Зберегти як... тип файлу ArcGis Shapefile. А як це, частину карти зберегти, а частину - не зберегти . Скопіюйте всі "свої" об'єкти на чисту карту і збережіть в Shape.
|
Автор: | КолосовАВ [ 20 окт 2013 19:13 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
voha писал(а): КолосовАВ писал(а): Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. При экспорте в Shapefile сохраняются все слои какие есть в менеджере слоев.мне нужно експортировать только те, в которых я отрисовал свии обьекты(например: слои будівля,огорожа металева..) как быть? Маєте на увазі Файл|Зберегти як... тип файлу ArcGis Shapefile. А як це, частину карти зберегти, а частину - не зберегти . Скопіюйте всі "свої" об'єкти на чисту карту і збережіть в Shape.Да,я имею ввиду через зберегти як. Но вы, наверно, не совсем правильно поняли меня. Часть карты мне сохранять не нужно. мне нужно,например: я нарисовал забор деревянный и дом. Я сохраняю в Shapefile, создается папка в которой сохраняются "шейпы" этих забора и домика,но также сохраняются пустые шейпы всех слоев какие есть в классификаторе!, а мне этого не нужно. Как мне добиться того чего я хочу,кто знает? |
Автор: | paul [ 21 окт 2013 07:26 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
1. Создайте новый (чистый) файл Noname1. 2. Зайдите в Менеджер слоев и вырежьте (почему нет возможности удалить? ) все слои карты. 3. Из Вашего исходного файла скопируйте только те объекты, которые Вы хотите экспортировать. 4. Вставьте объекты из буфера в новый файл. 5. Сохраняйте шейп. |
Автор: | Bondarets Alexander [ 21 окт 2013 07:42 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
Вообще-то, слои без объектов не должны экспортироваться в shp. И я не помню настройки, которая включает такую возможность. Да и не вижу необходимости создавать пустые шейпы. Возможно это ошибка в вашей версии Digitals, проверил у себя, пустые шейпы не создаются. Попробуйте обновить программу и сбросить файл настроек Ged.ini (переименовать файл перед запуском программы). |
Автор: | paul [ 21 окт 2013 08:12 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
Дело в том, что задача состоит в сохранении только некоторых слоев из множества (непустых) в карте. |
Автор: | Bondarets Alexander [ 21 окт 2013 09:01 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
Ну тогда надо экспортировать так как было описано выше. Можно написать скрипт для автоматизации процесса. |
Автор: | КолосовАВ [ 21 окт 2013 18:30 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
Спасибо за помощь! |
Автор: | Orso [ 30 июл 2014 11:01 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
Сегодня при экспорте в Shapefile Digitals, выкинул ошибку "chyba pri pokusu o zapis do tabulky" это чешский язык. Означает "ошибка при попытке записи в таблице" Причина файл данных DBF превысил лимит 2 GB, поскольку хотел сохранить слишком много пустых полей из параметров. Будьте внимательны при экспорте. |
Автор: | Пупкин [ 15 янв 2015 14:39 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
Всім міцного здоров'я! Прошу, товариство, можливо хто вже мав справу із нижчевикладеною проблемою - підкажіть вирішення. Панове розробники, допоможіть й ви, чим зможете. Яким чином, за допомогою скрипту, зберегти файл у формат ArcGIS Shapefile? Робив спроби через @Map.SaveToFile, а також через @Map.SaveAs плюс @SendChars (для надсилання шляху/імені файлу а також аби встановити формат ArcGIS Shapefile). Можливо, йду помилковим шляхом? Дякую. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 15 янв 2015 15:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
@Map.SaveToFile D:\Test.shp На самом деле сохранение произойдет в папку D:\Test\ по одному shp-файлу на каждый слой В именах слоев/параметров можно задать псевдонимы, см. Помощь-Что нового-06.03.14 |
Автор: | Пупкин [ 15 янв 2015 16:07 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
Dmitry_Zolotar писал(а): см. Помощь-Что нового-06.03.14 КАЮСЬ пане!!! =сором на мою голову= |
Автор: | EIKovtun [ 25 фев 2016 12:47 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
Доброго дня шановні розробники та колеги, допоможіть вийти із ситуації, той хто розробляє нормативно грошові оцінки населених пунктів (Далі-НГОнп) вже мабуть отримав вимоги для здачі НГОпн у форматі електронного документа. Графічний електронний документ має бути у векторному вигляді в форматі шейп-файлу. Все ніби-то добре створену карту в Діджиталі зберегти як шейп та й усе, про те зробивши так вся інформація що була занесена у вигляді тексту (кирилицею) втрачається і не відображається в інших програмах крім діджиталс. А от коли вносиш інформацію в АркГІЗ тоді інформація відображається і в діджиталс і в АркГІЗ. Як можна вирішити дану проблему в шрифтах та переносі інформації!!!???? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 25 фев 2016 15:29 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
EIKovtun писал(а): Доброго дня шановні розробники та колеги, допоможіть вийти із ситуації, той хто розробляє нормативно грошові оцінки населених пунктів (Далі-НГОнп) вже мабуть отримав вимоги для здачі НГОпн у форматі електронного документа. Графічний електронний документ має бути у векторному вигляді в форматі шейп-файлу. Все ніби-то добре створену карту в Діджиталі зберегти як шейп та й усе, про те зробивши так вся інформація що була занесена у вигляді тексту (кирилицею) втрачається і не відображається в інших програмах крім діджиталс. А от коли вносиш інформацію в АркГІЗ тоді інформація відображається і в діджиталс і в АркГІЗ. Як можна вирішити дану проблему в шрифтах та переносі інформації!!!???? Digitals зберігає семантику в dbf-файлах або в ANSI-кодировці, або в UTF-8(Сервис-Настройки-Запись-ArcGIS Shape-UTF8). Приклад, який нам надали разом з Технічними вимогами, в ANSI-кодировці. Це означає, що відображення символів з кодом більшим за 127(в т.ч. кирилиця) залежить від налаштувань програм для перегляду. |
Автор: | EIKovtun [ 29 фев 2016 16:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: експор в Shapefile |
EIKovtun писал(а): Digitals зберігає семантику в dbf-файлах або в ANSI-кодировці, або в UTF-8 Від чого це залежить, бо мені приходиться робити в Діджиталі зберігати в шейп-файл, а потім ще раз переробляти все у АркГІЗі....!!!! |
Страница 1 из 2 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |